Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Hoxy
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 47
<b>Hobi</b> Hobi : Programmim
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : DIKUND NE GOOGLE Funny Video http://seec0m.altervista.org/
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/03/2013
http://its3c.org

default Rumejsa Zjarri Zemres ORRE E DASHURISE…

prej Mon 28 Oct 2013 - 19:19

Nga tingujt orres se dashurise,
Ndegjohen tingujt e piklluar,
NJe pikllim i tmershum shpirtin
e kaploj,Ishte kjo jete mizore
cila me mesoj ta barti dhimbjen..
Nga tingujt orres se dashurise,
Ishin dedikuar lotet e shpirtit,
Nga lotet e syrit zemra perplot
plage ishte mbushur,Tingujte
zhduken atje larg ne horizonte
te mjeguluar..

Eh ishin qetsuar tingujt orres
se dashurise,Zemra ime plagosur
Me dhimbje tmershme,Dote deshiroje
vetem njiher dashurija ta pergledhje,.

Zemra ime hec si nje hije rej teje,
Kjo ishte dashurija ime,Cila nder
hije te vete perseri kthehej,DHe thot,
Me perqafo shum dhe fuqishum,
O dashurija ime,Orra e dashuris
thot eja dhe ri me mua pergjithmon
o jeta ime qmuar…

@BY..ZJARI..ZEMRES..http://seec0m.altervista.org/rumejsa-zjarri-zemres-orre-e-dashurise/


jeta e veshtire eshte kjo Kurrë mos e injoro personin që të don, që kujdeset për ty, se ndonjëherë kur të zgjohesh do të kuptosh se ke humb Hënën duke kërkuar Yjet..!http://seec0m.altervista.org // https://www.fb.com/Ambasador.Kazhinski
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi