Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Bashkëshortja gjen në një çantë kokën e ish-futbollistit brazilian

prej Wed 30 Oct 2013 - 21:08
Bashkëshortja gjen në një çantë kokën e ish-futbollistit brazilian Joao-Rodrigo-Silva-Santos-2655885Ish-futbollisti brazilian, Rodrigo Joao Silva Santos, është masakruar në mënyrë barbare, duke ja prerë kokën dhe duke ja futur në çantën e tij të shpinës. Policia braziliane bën me dije se ka qenë gruaja, ajo e cila herët në mëngjes e ka gjetur kokën e burrit të saj në një çantë shpine të vendosur prapa derës së shtëpisë. Sipas deklaratave të bëra në polici, gruaja e Santosit tha se në mëngjes kishte dëgjuar zhurma jashtë derës së shtëpisë. Ajo menjëherë kishte dalë jashtë dhe kishte parë çantën e Santosit të pragu i derës. Kur ajo kishte hapur çantën, pa se brenda ishte koka e burrit të saj.

Policia e Rio de Zhanero dyshon se krimi makabër është kryer nga trafikantët lokalë të drogës.

Policia bën të ditur se futbollisti 35-vjeçar, i është prerë koka, gjuha dhe ia kishin nxjerrë edhe sytë.

Santos ishte shkëputur nga futbolli para 2 vitesh dhe më herët ai ka pasur një karrierë të suksesshme, duke luajtur për disa ekipe në Rio de Zhanero, si dhe për klubet në Suedi dhe Honduras. Ai pasi u shkëput nga futbolli hapi një dyqan ushqimoresh dhe punonte atje. Policia tha se Santos, mund të jetë rrëmbyer pasi ka mbyllur dyqanin mbrëmjen e djeshme. Gruaja tha se krimi ka të bëjë me ndihmesën që Santos i ka dhënë policisë për të goditur bandat e Rios, aksion ky i ndërmarrë në kuadër të Kupës së Botës 2014 që do të zhvillohet në Brazil.

/Shekulli Online/ E.L./


Bashkëshortja gjen në një çantë kokën e ish-futbollistit brazilian Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi