Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Hoteli me dhoma si flluska sapuni

prej Wed 30 Oct 2013 - 22:27
Hoteli me dhoma si flluska sapuni Largea_hoteli-fluske1383151698
Në Francë gjendet një hotel krejt ndryshe nga të tjerët. Dhomat e tij ngjajnë me flluska sapuni të mëdha dhe këto “dhoma” janë në zemër të një pylli disa kilometra larg Marsejës.

Hoteli Atrap’Rjves në komunën Allauch është posaçërisht për tipat aventurierë, të cilëve u pëlqen të kalojnë natën duke parë yjet.

Një natë nëpër “flluska” kushton rreth 100 euro dhe në to gjendet edhe një teleskop.

Që nga hapja e tij në vitin 2010, ky hotel i çuditshëm ka pasur shumë sukses. Pronarja Murielle Giovansili thotë: “Personat që vijnë këtu mbeten shumë të kënaqur nga eksperienca. Dhoma dyshe është jashtëzakonisht romantike.”Hoteli me dhoma si flluska sapuni Hoteli%20fluske1

Hoteli me dhoma si flluska sapuni Hoteli%20fluske2

Hoteli me dhoma si flluska sapuni Hoteli%20fluske3

Hoteli me dhoma si flluska sapuni Hoteli%20fluske4

Hoteli me dhoma si flluska sapuni Hoteli%20fluske5

botasot.


Hoteli me dhoma si flluska sapuni Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Hoteli me dhoma si flluska sapuni

prej Wed 30 Oct 2013 - 22:29
Shummmm i bukur, sidomos naten sa kenaqesi esht te rrish atje Very HappyNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Hoteli me dhoma si flluska sapuni 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi