Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nuk pranoi të heqë xhaketën, vritet 3-vjeçarja

prej Mon 4 Nov 2013 - 22:32
Nuk pranoi të heqë xhaketën, vritet 3-vjeçarja Rochelle%204Nuk pranoi të heqë xhaketën, vritet 3-vjeçarja Rochelle%203Një grua, e cila kishte një qendër kujdesi ditor në shtëpinë e saj, në Iowa të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, vrau një vajzë 3-vjeçare, vetëm sepse vogëlushja nuk pranoi të hiqte xhaketën që kishte veshur, raporton "Mail Online".

3-vjeçarja, Autumn Elgersma, ndodhej në qendrën e kujdesit të Rochelle Lynn Sapp-it. Kjo e fundit i kërkoi vajzës që të hiqte xhaketën që kishte veshur, por Autumn nuk pranoi.

E nervozuar Rochelle e shtyu vajzën me forcë në dysheme dhe kjo rezultoi fatale për të, pasi ra me kokë dhe u dëmtua në tru.

Rochelle lajmëroi mamanë e vajzës, se vajza ishte rrëzuar nga shkallët dhe ishte lënduar. Por pasi u shtruar në spital, mjekët diagnostifikuan se vajza ishte përplasur me kokë dhe kishte dëmtime të rënda.

Pas dy ditësh në spital, vajza e mitur vdiq si pasojë e plagëve të marra në kokë.

Rochelle u arrestua nga policia dhe pritet të marrë dënimin.

/Shekulli Online/ E.B./
Nuk pranoi të heqë xhaketën, vritet 3-vjeçarja Rochelle%202Nuk pranoi të heqë xhaketën, vritet 3-vjeçarja Rochelle%201


Nuk pranoi të heqë xhaketën, vritet 3-vjeçarja Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi