Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
qik magnetike
qik magnetike
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 15
<b>Hobi</b> Hobi : poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : st.gallen
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/11/2013

GMT - 1 Hours Dyjeja

prej Mon 11 Nov 2013 - 7:28
Message reputation : 100% (1 vote)
u prish  u prish dynjaja
hupi marrja(Dyjeja 2300608110 )dul sefaj (Dyjeja 1994032202 )
ra fustani e dul miniqi
spunon shkolla(Dyjeja 2550940759 ) sa kafiqi(Twisted Evil )
vin frajerat te dera
nga parfumi te mbyt era
ja merr vajzen ne shtepi
prindi i mshon murit me kry
nshkolla tash po kontrollojn
thojn kto vajzat kuku per mu
krejt kozmetika ka mem shku
njeri tjetrin djemt shikojn
thojn cigaret po na shkatrrojn
tregomi ti qfare i ki
veq MARLBORO tjeter spi
profesori hap ditarin
a po i shihni sju ka hije
gjeth kto mungesa pa arsye
qu moj vajz ti ne kam
me kallxu ku je kan
mua fort ma ngjiti lukthi
vet me veti ni djal um puthi (Dyjeja 970657 )
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Dyjeja

prej Mon 11 Nov 2013 - 9:22
Bravo qika, te tilla poezi me pak humor (satirike) shkruaja e une kur isha ne tetevjecaren akoma, me shpure shume mbrapa tani kohe te bukura per mua, I ruaja ne nje fletore keto poezi...nese I gjej mund ti postoj ti lexoni Very Happy


Dyjeja Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

GMT - 1 Hours Re: Dyjeja

prej Mon 11 Nov 2013 - 16:21
Po de po jan qu pesh qikatDyjeja 1540093706 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Dyjeja

prej Mon 11 Nov 2013 - 21:42
Dasa shkruajti:Po de po jan qu pesh qikatDyjeja 1540093706 
Ketu qenke ti? Dyjeja 723485774  Se di po je bere i pandjeshem ca kohe ne forum,gati thuajse te kisha harru kyyyy  A per kg e kishe fjalen? Aty po qe kemi "qu" peshe me bollek per te gjithe kkk  grrrr 


Dyjeja Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

GMT - 1 Hours Re: Dyjeja

prej Mon 11 Nov 2013 - 21:44
kjo muniqi cte jete vappe grrrr grrrr 


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

GMT - 1 Hours Re: Dyjeja

prej Mon 11 Nov 2013 - 22:08
AnGeLiC shkruajti:
Dasa shkruajti:Po de po jan qu pesh qikatDyjeja 1540093706 
Ketu qenke ti? Dyjeja 723485774  Se di po je bere i pandjeshem ca kohe ne forum,gati thuajse te kisha harru kyyyy  A per kg e kishe fjalen? Aty po qe kemi "qu" peshe me bollek per te gjithe  kkk  grrrr 
Kasjde jam ore te ka lali ahahahhah:786555: 

Nuk pom lajn rehat gocat:grrrr: 
Amo ju cikat me keni dal razie krejt:shot: 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Sponsored content

GMT - 1 Hours Re: Dyjeja

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi