Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Diplomatja skandalizon Serbinë (Foto)

prej Mon 18 Nov 2013 - 21:31
Një politikane serbe ka bërë bujë në vendin e saj, pasi një seri fotosh provokuese u publikuan të hënën në të përditshmen "Blic". 
Vanja Hadzoviç, një këshilltare e Ministrisë së Punëve të Jashtme është duke planifikuar një karrierë si diplomate.
Megjithatë, imazhet seksi sugjerojnë se vajza nuk është plotësisht e përshtatur për këtë detyrë dhe se hiret e saj mund të kenë ndikuar më shumë se aftësitë e 27-vjeçares për t'u punësuar në ministrinë e drejtuar nga Ivan Mrkiç.
Pas këtyre publikimeve, e diplomuara në Manaxhimin e Mediave do të vendoset në qendër të një hetimi ministror, por ndërkohë, opinioni publik serb shprehet në forume dhe media sociale i indinjuar për faktin që njerëz me një nivel të tillë integriteti (pas publikimit të fotove në internet) mund të përfaqësojnë fytyrën e shtetit serb


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Diplomatja skandalizon Serbinë (Foto)

prej Tue 19 Nov 2013 - 6:41
pervec femrave
asgje tjeter te mire skane serbet
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi