Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Erdogan paralajmëron Bashkimin Evropian përmes një fabule

prej Mon 18 Nov 2013 - 21:41
Kryeministri turk, Rexhep Tajip Erdogan,ka shfrytëzuar fabulën e ujkut dhe qingjit që ti drejtohet Bashkësisë Evropiane. Ai, ka vënë theksin edhe tek durimi i Turqisë, që sipas tij, e ka një fund.
Për më tepër, ndiqeni një video që qarkullon në internet./Almakos


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi