Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here

prej Sun 24 Nov 2013 - 12:19


@ Personaliteti


Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here

prej Sun 24 Nov 2013 - 12:43
O sa gjyna!!!

Dy here e pash dhe nuk mund ta pranoj si te vertete!!!

Sa keq!!!


Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here  6ds9w0
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here

prej Sun 24 Nov 2013 - 13:05
Wow ncncncncncncncnc sa gjynah si e perpiu krokodiliNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here  1t7y1w
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here

prej Sun 24 Nov 2013 - 14:15
PASKA QEN TU BO FOTO PER FB.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here

prej Sun 24 Nov 2013 - 15:24
Ca rreklame I bojn asaj cantes
Sponsored content

default Re: Ju premtoj se do ta shkoni kete Video mbi 10 here

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi