Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Transvestiti nga Kosova që pushton mediat gjermane

prej Sun 24 Nov 2013 - 12:29
Edona James, sot transvestite, dikur një djalosh nga Kosova që ishte arratisur në Gjermani ka pushtuar mediat gjermane. Lidhja me futbollistin gjerman Effenberg.

Edona dikur ishte një djalosh kosovar që pas luftës në Kosovë u arratis në Gjermani ku edhe fitoi të drejtën e qëndrimit të përhershëm.

Edona James (emër nofkë) sot 24 vjeçare ka një trup të hijshëm femre pas dhjetra operacioneve të bëra për të transformuar trupin në një femër atraktive.

Ajo ka shpjeguar se klienti më i madh i saj është futbollisti i njohur gjerman Stefan Effenberg, i cili e porosiste atë disa herë në muaj.

"Effenberg pas pagesës më ka ftuar në shtëpinë e tij dhe ne kishim marrëdhënie me njëri tjetrin edhe pse bashkëshortja e tij ishte e pranishme", rrëfen Edona.

Ajo thekson se punon si një femër duke dhuruar shërbime seksuale, ndërsa një orë shërbimi kushton 1.000 euro.

Edona nuk mohon që është transvestite dhe shpjegon se para 6 viteve ka filluar të merret me prostitucion, duke krijuar kështu një rrjet të madh të klientëve të klasës së lartë qoftë futbollistë, aktorë të kinematografisë apo politikanë shtetërorë.

Edona shton për televizionin gjerman RTL se ajo vjen nga Kosova nga një familje e varfër dhe qëllimi i sajë është që të ndihmoj familjen e sajë për të dalur nga skamja.

Sa i përket Stefan Effenberg, Edona shton se me të ka një aferë e cila prek të dyja palët thellë në dashuri. Effenberg mohon të thotë diçka para mediave, por ka paralajmëruar se do të ngrit kallëzim penal për shpifje ndaj Edonës.

Gazeta e njohur e yjeve gjermane "Closer" vërteton se Effenberg kishte dhe ka lidhje me Edonën duke sjellur fakte të ndryshme para lexuesve. (Antonio Martinni/INA)


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi