Shko poshtë

Vendimi për mospranimin e armëve kimike do ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

8 - 47%
7 - 41%
2 - 12%
 
Totali i votave: 17
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Sun 24 Nov 2013 - 14:41
A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

Pervec votes mund te jepni dhe komentet tuaja!


A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Sun 24 Nov 2013 - 15:18
Jo
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Sun 24 Nov 2013 - 15:21
jo per shkaterim arme kimik esht shka


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Wed 27 Nov 2013 - 11:25
AnGeLiC shkruajti:A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

Pervec votes mund te jepni dhe komentet tuaja!
Pyetja eshte e paqarte, "do te ndikoje" (per mire apo per keq?) edhe pse mes nesh mund te kuptojme drejtimin vleresues por per lexuesin amerikan mund te shfaqen keqkuptime!...

Nese shtrohet pyetja se do te ndikoje per mire atehere pergjigjeja ime eshte "po", nese pyetja qendron se do te ndikoje per keqe atehere pergjigjeja ime eshte "jo"...

Cila eshte pyetja?!


A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA? 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Wed 1 Jan 2014 - 12:18
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

Pervec votes mund te jepni dhe komentet tuaja!
Pyetja eshte e paqarte, "do te ndikoje" (per mire apo per keq?) edhe pse mes nesh mund te kuptojme drejtimin vleresues por per lexuesin amerikan mund te shfaqen keqkuptime!...

Nese shtrohet pyetja se do te ndikoje per mire atehere pergjigjeja ime eshte "po", nese pyetja qendron se do te ndikoje per keqe atehere pergjigjeja ime eshte "jo"...

Cila eshte pyetja?!

Dihet nese do ndikoje per keq rrefuzimi yne ndaj kerkeses se tyre Luan!


A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Thu 2 Jan 2014 - 23:41
Nuk duhet të ndikojë edhe aq negativisht ,sepse nuk është vetëm Shqipria që ka refuzuar,ka edhe vende tjera mike të SHBA-së që kan refuzuar mosshkatrrimin e armëve kimike në vendet e tyre.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Thu 2 Jan 2014 - 23:46
Jo nuk ndikon
Amerika po perpiqet te beje SHqiperine e MADHE
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Sat 4 Jan 2014 - 16:13
AnGeLiC shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

Pervec votes mund te jepni dhe komentet tuaja!
Pyetja eshte e paqarte, "do te ndikoje" (per mire apo per keq?) edhe pse mes nesh mund te kuptojme drejtimin vleresues por per lexuesin amerikan mund te shfaqen keqkuptime!...

Nese shtrohet pyetja se do te ndikoje per mire atehere pergjigjeja ime eshte "po", nese pyetja qendron se do te ndikoje per keqe atehere pergjigjeja ime eshte "jo"...

Cila eshte pyetja?!

Dihet nese do ndikoje per keq rrefuzimi yne ndaj kerkeses se tyre Luan!

A nuk eshte per te qeshur?...  grrrr 

Sa e moren veshe "ndikimin per keq" keta fanatiket islamiste, me vrap votimi po-zitiv...  grrrr 

"Ndikim per keq" bene vetem i keqi, i miri bene vetem "ndikim per mire".  A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA? 322547 


A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA? 6ds9w0
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

prej Sat 4 Jan 2014 - 19:38
Si mund te flitet per dicka qe ka ndodhur tashme...
Me vjen keq qe injoranca e disa postuesve eshte kaq trasparante..  A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA? 671349 


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Sponsored content

default Re: A mendoni se vendimi për mospranimin e armëve kimike do të ndikojë në marrëdhëniet, Shqipëri-SHBA?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi