Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Foto e rrallë, Ismail Qemali bashkë me familjen

prej Sat 14 Dec 2013 - 19:43
Foto e rrallë, Ismail Qemali bashkë me familjen Ismail%20qemali-1387029130
Të gjithë e njohim Ismail Qemalin si krijuesin e shtetit shqiptarë, i cili me 1912 e shpalli Pavarësinë e Shqipërisë në Vlorë.

Mirëpo pak kush e njeh si familjarë. Kjo është një foto e rrallë e bërë para më se 100 viteve në Stamboll ku shihet me 6 fëmijët e tij.

Në bazë të fotografisë shihet se 5 nga ta nja djem dhe më e vogla është vajza e tij.

/Shekulli Online/ E.L./


Foto e rrallë, Ismail Qemali bashkë me familjen Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi