Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Hoxha ‘arsyeton’ martesën me vajzën e xhaxhait dhe hallës

prej Tue 17 Dec 2013 - 0:14
Hoxha ‘arsyeton’ martesën me vajzën e xhaxhait dhe hallës  Omer_363597
Disa hoxhë që predikojnë në xhami të ndryshme në viset shqiptare, e që ligjëratat e tyre më pas hidhen në rrjetet sociale, kanë kaluar çdo normë morale të shoqërisë sonë në emër të interpretimeve të ligjeve të islamit.

Kështu, Omer Bajrami, në një video në YouTube, arsyeton martesat me vajzën e xhaxhait apo të hallës. Sipas tij, Profeti nuk e ka bërë haram këtë lloj martese. Sipas tij, haram është vetëm martesa me vajzën tënde, por jo edhe me rrethin e afërt familjar.shekulli.


Hoxha ‘arsyeton’ martesën me vajzën e xhaxhait dhe hallës  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Hoxha ‘arsyeton’ martesën me vajzën e xhaxhait dhe hallës

prej Tue 17 Dec 2013 - 0:37
Une nuk besoj ne asnje fe...por kur degjoj keta qe e kan kthyer fen islame,ne fe bordello,ska per te ndodhur kurre te krijoj besimin ne nje fe te caktuar...


Edituar për herë të fundit nga i panjohur në Tue 17 Dec 2013 - 1:33, edituar 1 herë gjithsej


FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Hoxha ‘arsyeton’ martesën me vajzën e xhaxhait dhe hallës

prej Tue 17 Dec 2013 - 1:10
Turp i islamit. Kusherira e par esht moter, ka gjak ne venat e tij..Turp i islamitNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Hoxha ‘arsyeton’ martesën me vajzën e xhaxhait dhe hallës  1t7y1w
Sponsored content

default Re: Hoxha ‘arsyeton’ martesën me vajzën e xhaxhait dhe hallës

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi