Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Flutur e veçantë në Kosovë

prej Thu 19 Dec 2013 - 22:35
Kjo që po shihni në fotografi është vetëm një flutur e fotografuar në Kosovë.

Nëse e shihni me kujdes do ta vëreni se ngjyrat në krahët e fluturës formojnë figurën e pastër të një tigri.

Kjo flutur është shumë e veçantë nga natyra dhe askund më parë nuk është hasur një e tillë. /Zëri/


Flutur e veçantë në Kosovë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi