Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013

prej Sun 5 Jan 2014 - 16:12


10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 031-1024x640
Në krye të 10 serive më të mira është “Game of Thrones” me 5 milionë e 900 mijë shkarkime, si dhe me 5 milionë e gjysmë spektatorë në Shtetet e Bashkuara.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0a6
Në vend të dytë vjen “Breaking Bad” me mbi 4 milionë shkarkime ilegale dhe 10 milionë e 280 mijë spektatorë në SHBA.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0b2
Në vend të tretë “The Walking Dead” me 3 milionë e 600 mijë shkarkime dhe 16 milionë e 110 mijë spektatorë.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0c2
Në vendin e katërt “The Big Bang Theory” me 3 milionë download dhe 20 milionë e 400 mijë spektatorë.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0d1
Në vendin e pestë “Dexter” me mbi 3 milionë download dhe thuajse 3 milionë spektatorë në mbarë Amerikën.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0e
Në vend të gjashtë “How I Met Your Mother” me mbi 3 milionë shkarkime dhe gati 9 milionë spektatorë e gjysmë.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0f
Në të shtatin “Suits” me mbi 2 milionë e gjysmë shkarkime dhe mbi 3 milionë e gjysmë spektatorë.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0a7
Në Vend të tetë “Homeland” me mbi 2 milionë e 400 mijë shkarkime dhe po aq spektatorë.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0b3
Në vendin e nëntë “Vikings” me mbi 2 milionë e 300 mijë shkarkime dhe 6 milionë shikues.

10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 0c3
Në të dhjetin është “Arrow” me 2 milionë e 200 mijë shkarkime dhe 3 milionë e 200 mijë shikues.

shqipmedia


10 serialet më të shkarkuar në vitin 2013 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi