Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E dhimbshme: Djali sirian para vdekjes tha: Do t’i tregoj Zotit...

prej Sun 5 Jan 2014 - 20:15


E dhimbshme: Djali sirian para vdekjes tha: Do t’i tregoj Zotit... 633A33CAEFB0AED611BF91D3CFA3D1D3
Historia e trishtuar e djalit tre vjeçar që u plagos në luftën në Siri, është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.
Fëmija kishte pësuar lëndime të rënda, përfshirë edhe gjakderdhjen e brendshme të cilët mjekët nuk ishin në gjendje ta ndalin.
Edhe pse i vogël, ai ndjeu se do të vdiste. Para vdekjes tha: “Do t’ia tregoj të tërat Zotit (për luftën dhe tmerrin që po ndodhë - v.j.)”! /Telegrafi


E dhimbshme: Djali sirian para vdekjes tha: Do t’i tregoj Zotit... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: E dhimbshme: Djali sirian para vdekjes tha: Do t’i tregoj Zotit...

prej Sun 5 Jan 2014 - 20:34
inshalla Zoti i madhruar e mshiro ket femiMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi