Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Filmi me romantik i te tera kohrave...?

prej Tue 7 Jan 2014 - 20:35
Kush mendoni se eshte ....... ???  Filmi me romantik i te tera kohrave...? Wub

Une mbaj mend filmin dramatik  & romantik  "PERGJITHMONE XHULIA"

Ps: E lexova tek nje teme qe hapa dhe mu kujtua filmi.... bobo sa vite mbrapa,po e kerkoj videon por spo e gjej dot...Se di sa prej jush e kane pare filmin,ose e mbajne mend gjithsesi per mua mbetet nje nga filmat romantik me te bukur te asaj kohe...  [smile_1] 

Filmi me romantik i te tera kohrave...? Disperatamente-giulia


Filmi me romantik i te tera kohrave...? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi