Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vritet ish-Miss Venezuela

prej Tue 7 Jan 2014 - 20:41
Vritet ish-Miss Venezuela _72129537_spear2Ish-Miss Venezuela, Monica Spear dhe bashkëshorti i saj irlandez, Thomas Berry janë qëlluar për vdekje në makinën e tyre në Venezuelë. Ndërsa vajza e tyre 5-vjeçare, e cila mbeti e plagosur është në gjendje jashtë rrezikuar për jetën.

Policia ka nisur hetimet për vrasjen, që ndodhi në autostradën që lidh Valencia-n me Puerto Cabello. Spear u zgjodh Miss Venezuela në vitin 2004 dhe ka marrë pjesë disa telenovela.

Mediet lokale raportojnë se, vrasja mund të ketë ndodhur gjatë një grabitjeje. Venezuela është një nga vendet me numrin më të lartë të vrasjeve në botë, për numrin e vjedhjeve me armë si dhe për pengmarrjet. shekulli


Vritet ish-Miss Venezuela Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi