Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

prej Wed 15 Jan 2014 - 19:00
Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!Varfëria dhe papunësia në jug të Serbisë po i bënë njerëzit të gjenden në mënyra të ndryshme. Për këtë mjerim ekonomik flet trendi i prostitutave të mitura, që bëjnë seks madje për 10 euro.

Një numër i madh i tyre, daljen nga varfëria e kërkojnë tek të ardhurat e lehta. Njëra prej tyre është P. F. nga Vranja, e cila me ndihmën e prindërve dhe miqve arriti të dal nga ferri i prostitucionit. Aktualisht ajo është duke kaluar në trajtimin për varësinë ndaj drogës.

Në këtë botë të e vrazhdë thuhet se e kanë futur shoqet e shkollës.

"Kanë parë se jam e dëshpëruar, pa asnjë metelik, me xhinse të arnuara, me xhaketë të vjetër të nënës. Dinin gjithçka për mua dhe më joshën”, thotë ajo për Kurir.

Vajzën e dërguan shoqet me taksi në Preshevë. Atje thuhet të ketë pasur marrëdhënie me një djalë të ri shqiptar, për çka ka fituar 30 euro dhe një palë xhinse të reja. Ajo u kthye shumë e lumtur në shtëpi.

Por, P.F. është vetëm një nga shumë vajza që në këtë mënyrë përpiqen të fitojnë para.

“Ka pasur tentiva për t’i arrestuar ato në Preshevë. Janë thirrur prindërit dhe kishte situata të vështira. Ata nuk mund të besonin se fjala është për vajzat e tyre. Ato nuk shkonin në shkollë me javë, ndërsa profesorët janë të interesuar që vetëm të sjellin arsyetimet”, thotë burimi i Kuririt.

N. A., një mik i të miturës P. F., tregoi atë që ai dinte në lidhje me aktivitetet e shoqeve të tij.

“I tha shoqes se një ditë pas shkolle ishte në një shtëpi, dhe se 20 nga to kanë kaluar një javë aty. Janë droguar, askush nuk e dinte kush ishte me kë, kush hyn e kush del. Tipi kryesor kontrollonte gjithçka. Prindërit zhdukjen e saj e lajmëruan në polici, por nuk e gjetën. U kthye vet, gati gjysmë e vdekur. Vajzat nga prindërit me shkathtësi kanë fshehur mungesat”, thotë ai.

Burimet policore thonë se prostitutat e mitura rekrutohen në shumë qytete, por kryesisht në Vranje, sepse ky qytet është në udhëkryqet kryesore për në Kosovë, Maqedoni dhe Bullgari.

(a.h/tg/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

prej Wed 15 Jan 2014 - 19:01
te ne ne shqiperi ka qe e shesin dhe per nje suflaqe


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

prej Wed 15 Jan 2014 - 21:37
Ne te pakten kemi cfare te shesim po juve?  Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! 45550 

Durrsaku shkruajti:Ato nuk shkonin në shkollë me javë, ndërsa profesorët janë të interesuar që vetëm të sjellin arsyetimet

Rrezik shkojne edhe me profesoret per te kaluar vitin  Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! 721253 


Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

prej Sun 19 Jan 2014 - 23:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Po te mendojme seriozisht kete fakt, nuk jane femrat qe shesin trupin e tyre por jane meshkujt qe i vleresojne femrat si placke!

Ka humbur dashuria sa qe per 10 euro dine ta vleresojne vetem e jo per 10 jete!

Po edhe femrat ku shkojne, me meshkuj IDIOTA?!


Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! 6ds9w0
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

prej Sun 19 Jan 2014 - 23:34
Kur ata humbin rrugën në oborr nuk zgjedhin forma se ku ta shesin trupin dhe nderin evet,çka unë mendoj se ata asnjëherë nuk kan pasur nderë,sepse çdo femër që ka pak nderë dhe moral nuk do ta lëshonte vehten në at pozitë.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

prej Sun 19 Jan 2014 - 23:47
Hotlani shkruajti:Kur ata humbin rrugën në oborr nuk zgjedhin forma se ku ta shesin trupin dhe nderin evet,çka unë mendoj se ata asnjëherë nuk kan pasur nderë,sepse çdo femër që ka pak nderë dhe moral nuk do ta lëshonte vehten në at pozitë.

Sa do qe ta zberthejme kete ceshtje, pergjegjesia qendron 50%/50% si per mashkullin edhe per femren...
Vertete eshte femra ajo qe mund te mos ta lejoje, por eshte edhe mashkulli ai qe mund te permbaje veprimin e drejte...
Do me thuash se per mashkullin eshte pike e dobet permbajtja kur femra te vjen ne pjate, por atehere per cfare eshte i forte mashkulli nese ka pika te dobeta?!


Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi