Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Alkooli ilegal që dashuron Kosova

prej Fri 17 Jan 2014 - 22:03
Pas disa vite luftë, serbët dhe shqiptarët janë të bashkuar nga një pijë që ka shijen e konjakut kur ka cilësi të mirë dhe atë të një lëngu të balsamosëm në rastin më të keq...

Kështu nis një reportazh i BBC-së për Kosovën... ku në epiqendër është rakia.


Alkooli ilegal që dashuron Kosova  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi