Shko poshtë
lutfi coka
lutfi coka
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 60
<b>Postime</b> Postime : 36
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2013

GMT + 7 Hours zgjidhni problemen

prej Wed 22 Jan 2014 - 21:32
[jepet trekendeshi ABC. Ne kulmin A jane heq lartesia AH dhepergjysmorja AM e ndajne kendin A ne tre pjese te barabarta.Brinja me e vogel eshte 10 cm.Gjeni tre kendet dhe tri brinjet e trekendeshit ABC
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi