Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Si ndikon kjo në imazhin e Shqipërisë?

1 - 100%
0 - 0%
0 - 0%
 
Totali i votave: 1
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shqiptarë janë përfshirë në formacionet luftarake opozitare dhe ekstremiste në Siri.

prej Thu 30 Jan 2014 - 22:49
Shqiptarë janë përfshirë në formacionet luftarake opozitare dhe ekstremiste në Siri. Si ndikon kjo në imazhin e Shqipërisë:

a) Mirë

b) Keq

c) Nuk ndikon


Shqiptarë janë përfshirë në formacionet luftarake opozitare dhe ekstremiste në Siri.  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi