Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default PROTESTA SHQIPTARE

prej Thu 6 Feb 2014 - 12:07
I ftoj te gjithe shqiptaret ne kete teme te shprehin mendimet e tyre protestuese perdrejt qeverise po edhe mbare njerezimit...PROTESTA SHQIPTARE 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: PROTESTA SHQIPTARE

prej Sun 9 Feb 2014 - 19:40
Pyes shoket:
-Perse nuk e pastrojne Lazaratin?!
Me pergjigjen:
-Se po e pastruan falimenton shteti!!!

Protesta ime e pare qe po shkruaj eshte kjo:
-Zoti Edi Rama, pse jeni KRYEMINISTER?!PROTESTA SHQIPTARE 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: PROTESTA SHQIPTARE

prej Sun 9 Feb 2014 - 19:43
Kryeministri eshte per Karrige dhe xhepin me plot ero , jo per Popullin asnjiher , mjer polulli thuaj se shan Salihun dhe votun tjetrin me te keq..

Kesaj i thon ky me i keq se tjetri por spo guxon populli me e shpreh..
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: PROTESTA SHQIPTARE

prej Thu 6 Mar 2014 - 19:53
Princesha shkruajti:Kryeministri eshte per Karrige dhe xhepin me plot ero , jo per Popullin asnjiher , mjer polulli thuaj se shan Salihun dhe votun tjetrin me te keq..

Kesaj i thon ky me i keq se tjetri por spo guxon populli me e shpreh..

Shume sakte e ke thene, se edhe pa fjale e verteta gjemon para syve...
Por pikerishte per te guxuar populli qe te shprehet eshte edhe kjo teme, por qe e kemi edhe njecike gjumash popullin mos ta mohojme se temen e hapa dhe pervec ty askush nuk ka thene nje fjale!...

Protesta ime e rradhes eshte:

I nderuar Kryeminister, pa mare parasysh varferine me te cilen shkruhet historia shqiptare sot per te cmuar historine e vleresuar dikur, po ju shfaq disa fakte te cilat nuk jane respektuar kurre!

Historia Shqiptare permban kthimin e Heroit Gjergj Kastrioti (Skenderbeu) ne Atdhe...
-Ku eshte UDHA E SKENDERBEUT ?!
(Ende e pa ndertuar)

Historia Shqiptare permban ardhjen e Ismail Qemalit per shpalljen e Pavaresise se Shqiperise...
-Ku eshte UDHA E ISMAIL QEMALIT ?!
(Ende e pa ndertuar)


Merzitem t'ju korrigjoj sepse JU jeni Udheheqes i Shqiperise dhe nje Udheheqje qe mbetet te korrigjohet eshte si nje lufte qe mbetet te humbase!!!

Fitorja e ka emrin SHQIPERIA ETNIKE.

Luan_Valikardi
(E.J.K)


PROTESTA SHQIPTARE 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: PROTESTA SHQIPTARE

prej Fri 7 Mar 2014 - 8:36
Pse nuk po fut brenda sali bastardin me compani.
.
Sponsored content

default Re: PROTESTA SHQIPTARE

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi