Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam. Prindërit shokohen kur shohin vajzat e tyre

prej Tue 11 Feb 2014 - 0:52
Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam. Prindërit shokohen kur shohin vajzat e tyre 633_400_10_02_14_29715_a
Gazetari i njohur shqiptar i BBC-së Ilir Kadia i bën apel prindërve shqiptar të shikojnë këtë video. Në statusin e tij në Facebook ai shkruan: “Po te isha pronar i kujtdo TV shqiptar këtë video do e transmetoja pa asnjë lek dhe për një muaj rresht! Ta shihte cdo vajzë e familjar i saj kur i beson premtimit se jashtë shtetit po e cojne për t’u bere kërcimtare!”

Kjo është video shokuese e disa prej tyre janë vajza shqiptare në shëpitë publike të dritave të kuqe në Amsterdam.

Studiojnë gjatë ditës dhe prostituojnë natën. Seks nga 50 deri 150 euro. Për herë të parë transmetohet një video e tillë. Skandali po përfshin prindrit që po shikojnë vajzat e tyre dhe i dinin se ishin me sdtudime.

http://reporteri.net/


Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam. Prindërit shokohen kur shohin vajzat e tyre Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam. Prindërit shokohen kur shohin vajzat e tyre

prej Tue 11 Feb 2014 - 7:54
e kush foli SHQIP NGA KETO SE UNE NUK DEGJOVA GJE ??????
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam. Prindërit shokohen kur shohin vajzat e tyre

prej Tue 11 Feb 2014 - 11:44
Ore do behem taliban me zorr une, se e do nje drru te mire Europa!!!


Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam. Prindërit shokohen kur shohin vajzat e tyre 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam. Prindërit shokohen kur shohin vajzat e tyre

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi