Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Irani dëbon 4 lojtare nga kombëtarja për femra, ishin burra

prej Wed 12 Feb 2014 - 22:07
Irani dëbon 4 lojtare nga kombëtarja për femra, ishin burra 168901Katër futbollistë iranianë u detyruan të braktisnin ekipin kombëtar të femrave, pasi i zbulohet sekreti. Ata nuk kishin përfunduar të gjithë procesin e ndryshimit të seksit, ndryshim i cili i lejonte ata të përfaqësonin futbollin femëror në botë. Lajmi është dhënë nga mjekët e federatës së futbollit, të cilët bënë të qartë se do të ketë dhe kontrolle të tjera të rrepta për lojtaret, që i janë nënshtruar operacioneve. (er.cu/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Irani dëbon 4 lojtare nga kombëtarja për femra, ishin burra 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi