Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default E di qe je shqiptar nese...!!!

prej Mon 17 Feb 2014 - 20:22
(Me beri pershtypje kjo teme qe po lexoja ne nje forum ku ndodhesha ne te shkuaren dhe kam deshiren ta bashkebisedojme edhe ketu kete teme, me duket se ndodhet edhe ne forumin tone kjo teme por po e shfaq pa e kerkuar kete moment se kam pak kohe...)

Mendimet e dhena jane si keto, por mund te shprehim edhe me shume...

"Kojshite te vin c'do 5 min pa i thirrur

Dita t'fillon me cigare

Edhe 1 ore bisedon me musafirin para dere mse eshte nisur me shku

Nena jote te thot ki me pa kur te kthehet baba jote "

Vertetim te kendeshem...


E di qe je shqiptar nese...!!! 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi