Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I

prej Mon 24 Feb 2014 - 11:24Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I J5zhxd
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I

prej Wed 26 Feb 2014 - 0:50
i paskan hedh trut e gomarit dhe keti
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I

prej Wed 26 Feb 2014 - 9:45
Alex_A shkruajti:i paskan hedh trut e gomarit dhe keti
Sa te cuditshem qe jeni me vjen keq per .. Cdo kush qe po e pranon islamin na qenka nga ato qe i ju an hudh trut e gomarit.
edi pse e thua kete.. !!? sa te mjer qe jeni..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I J5zhxd
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I

prej Thu 27 Feb 2014 - 0:43
Princo shkruajti:
Alex_A shkruajti:i paskan hedh trut e gomarit dhe keti
Sa te cuditshem  qe jeni me vjen keq per .. Cdo kush qe po e pranon islamin  na qenka  nga ato qe i ju an hudh trut e gomarit.
edi pse e thua kete.. !!? sa te mjer qe jeni..
Po ti cke qe e mbron ate, te erdhi keq per trute e gomarit?
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I

prej Thu 27 Feb 2014 - 0:50
Alex_A shkruajti:
Princo shkruajti:
Alex_A shkruajti:i paskan hedh trut e gomarit dhe keti
Sa te cuditshem  qe jeni me vjen keq per .. Cdo kush qe po e pranon islamin  na qenka  nga ato qe i ju an hudh trut e gomarit.
edi pse e thua kete.. !!? sa te mjer qe jeni..
Po ti cke qe e mbron ate, te erdhi keq per trute e gomarit?
 grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr 


Sponsored content

default Re: U paraqit në ushtri për të vrarë Muslimanë & përfundoi me pranimin e I

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi