Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Propaganda Islamofobe - ''Radikalizmi Islamik'' !?

prej Mon 24 Feb 2014 - 15:54
Message reputation : 0% (1 vote)


shum intersante dhe me shum argumente.. vetem te verberit dhe shurdhamecet nuk binden..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Propaganda Islamofobe - ''Radikalizmi Islamik'' !?  J5zhxd
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Propaganda Islamofobe - ''Radikalizmi Islamik'' !?

prej Mon 24 Feb 2014 - 16:16
Tema i perkete kategorise "Feja Islame" dhe jo "Aktualitetit Boteror"...

Zhvendoset!


Propaganda Islamofobe - ''Radikalizmi Islamik'' !?  6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi