Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nuk te paskam njohur...

prej Sun 16 Jan 2011 - 17:21
First topic message reminder :

Mendoni se e njihni veten tuaj shume mire apo shume pak? A ju ndodh ndonjehere te beni gjera te cilat me vone i konsideroni si "humbje kontrolli"?
Nje fjale thote : sa me shume te mplakemi, aq me shume behemi vetvetja. Kjo eshte nje fjali e thelle, goxha e thelle. Sepse kjo nenkupton se ne asnjehere nuk jemi vetja, dhe se tere kete udhe e kemi bere duke qene tjeterkush...
Gjithsesi nga menyrat sesi reagojme per gjera te ndryshme ne jete shpesh i drejtohemi vetes 'nuk te paskam njohur'...


Nuk te paskam njohur... - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Nuk te paskam njohur...

prej Thu 28 Mar 2013 - 16:39
as nuk te njoha ende
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi