Share
Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Fjolla Morina e tejdukshme dhe shpërthyese

prej Fri 7 Mar 2014 - 12:23
Fjolla Morina duket se është në përgatitje të ndonjë kripi të ri të këngës.
Dy ditë pasi që publikojë një video në Instagram teksa bën një kërcim seksi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shpërthyese.

Në pah, sigurisht, fjolla vë asetin e saj kryesor: gjoksin.


Dhe, ka çka të tregojë.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi