Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Një ditë ti do të jesh offline

prej Sat 8 Mar 2014 - 11:17
Një ditë ti do të jesh offline
Do të vijë dita kur të gjithë do të shohin emrin tënd anash dhe të gjejnë ty jashtë linjës- offline!
Të presin të dashurit e tu e ti nuk do të kyçesh.
Të dërgojnë letra-email e ti nuk do t’iu përgjigjesh!
Të presin me orë të tëra në messenxher e ti nuk do të hysh.
Gjendja jote vazhdon të jetë jashtë linjës-offline.
Atë ditë do të ndalet pjesëmarrja jote tek shumë njerëz sepse ti veç e ke lënë këtë botë.
Nuk do të kesh mundësi të kyçesh për të komentuar apo kritikuar, apo t’u kërkosh falje atyre që iu ke bërë padrejtësi në atë që ke vepruar ndonjë ditë.
Ti më nuk je me ne!
Ti je atje, në gropën tënde të ngushtë.
Askush nuk mund të të shoqërojë në vetminë tënde.
Do të qash punët e tua.
Apo ka mundësi të të shoqërojnë punët e tua!
Na ke braktisur dhe nuk na ka mbetur nga ti asgjë, pos asaj që ti ke shkruar me dorën tënde.
Kujdesu që rreshtat e tu të jenë punë të mira që rrjedhin në varrin tënd!
Çdo njeri llogaritet për atë që ka vepruar!
Shpejto të ndryshosh dhe të përmirësohesh


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi