Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës

prej Sat 15 Mar 2014 - 23:47
Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  Donjeta%201
24-vjeçarja nga Prishtina, Donjeta Ahmeti, po festonte ditën më të bukur të jetës së saj, atë të martesës, kur ka gjetur vdekjen pikërisht atë ditë. Teksa festonte dhe kërcente me të afërmit dhe bashkëshortin e saj, 24-vjeçarja fatkeqe ka rënë papritur në tokë, pasi ka pësuar një goditje në tru, raporton “Express”.

Vajza e re ka qëndruar për tre ditë në spital, por nuk ka mundur të shpëtojë. Kjo ngjarje bëhet akoma më dramatike, pasi 24-vjeçarja ishte shtatzënë. Një vdekje e dyfishtë, që ka tronditur të gjithë familjarët e saj, por edhe të gjithë ata që e njihnin atë.

/Shekulli Online/ E.B./

Foto të 24-vjeçares
Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  RfsXMO9Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  1ZslTXnTragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  ZTrglqzTragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  92igWx5Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  Qx3TPB5


Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës

prej Sat 15 Mar 2014 - 23:53
Mos o zot,cfar tragjedie... Tragjedia e 24-vjeçares, vdes ditën e dasmës  482245


Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi