Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Djali që nuk u frymëzua kurrë nga babai i tij... derisa zbuloi sekretin e tij të madh

prej Mon 17 Mar 2014 - 23:47
Nuk duhen vetëm shtatë minuta për të na bërë të vlerësojmë atë që prindërit tanë bëjnë për ne, mirëpo ne kemi gjetur një video që zgjat kaq pak, me një domethënie të madhe.

Klipi më poshtë është bërë nga Viddsee, një kompani në Azi, e cila krijon dhe shpërndan filma të shkurtër, por me mesazhe të fuqishme.

Në një video, të titulluar “Dhurata”, një djalë ndihet i neglizhuar nga babai i tij, gjatë gjithë fëmijërisë së tij. Por kur ai rritet, mëson se fasada e ftohtë e babait të tij fshihte një brendësi të butë.

Një kujtesë e thjeshtë që mos ta gjykojmë librin, babain në këtë rast, nga kopertina./Shekulli Online/L.B./


Djali që nuk u frymëzua kurrë nga babai i tij... derisa zbuloi sekretin e tij të madh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi