Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 19 Mar 2014 - 20:36
First topic message reminder :

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Fri 28 Mar 2014 - 16:24
Message reputation : 0% (1 vote)
ore ti Luan ti metvrtet ske as pak edukat por ti vetem ne ket forum mundesh me  ofendua antaret sepse kety lejohet te ofendosh antaret  me besimin ISLAMDasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 29 Mar 2014 - 8:44
Message reputation : 0% (1 vote)
AnGeLiC shkruajti:
Alex shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:

Sa gje e shpifur,vertet si nuk e kuptojne qe shamija ose burka eshte nje hap mbrapa,ate gje duan te bejne keta fondameliste te shohin femren te shtypur te nenshtruar nen kembeve te tyre... pa te drejta!
Jo nje hap prapa po 1000 vjet pas Angelic

Kete pikerisht kam then nje hap mbrapa dmth ne vend te shkojme nje hap para nga cka kemi arritur deri tani ata na shpien hap pas hapi mbrapa... thjeshte ti e shpreh me vite ...
Befasohem nga ju si nuk mort mesim nga  historia.
Ju qe e patet ndalu Fen ne Shqiperi--kogja mir keni perparu grrrr 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 29 Mar 2014 - 8:54
Message reputation : 0% (1 vote)
Luan_Valikardi shkruajti:
Dasa shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratch  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706 

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706
GRRRRRRRRRRR
PE NJEH SHKAUN A,ATO TE SHQIPERIS NUK PE NJOHIN Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2133832785 

Une shoh nje anetar pjese e stafit i cili ka mendimet e besimin e tij dhe e respektoj kete gje te cilin besim ben cmos ta publikoje e reklamoje ne cdo postim e nga ana tjeter po ky anetar nuk di te argumentoje ose sdo tia dije sec shkruan apo si mendon dikush tjeter rreth debatit sepse per ate eshte ashtu sic thote ai dhe pike..Keshtu Dasa?

Shiko me anetarin ne fjale o kam pasur probleme,ironi,ofendime o ska pas askush tjeter ketu (por megjithate e kam si shpirt  kyyyy   ) neper shkrime por ne keto shkrimet ketu qe ka bere nuk shoh asnje lloj qellimi apo nenvleresimi drejt teje apo besimit tend,nga te paktat postime qe ben e me pelqen jashte mase si rralle ndonjehere pa perdorur ate dozen e ironise sic e ka zakon apo te ceki dike,shoh vec nje anetar i cili ka bindjet dhe besimet e tij dhe keshtu mundohet te komunikoje ne menyre qe te keni nje debat te mirefillte te dy palet!

Edhe ti cfare ke ti thuash Dasa? Pallavra,sikur jemi ne kopesht e tallemi me njeri tjetrin..Bukur!!
STAF!!!  scratch 
Nese sje i afte te argumetosh per besimin apo bindjet e tua atehere me e mira qe mund te besh eshte ta ruash besimin tend per vete sepse nuk ke cfare te na thuash!!!
Nga ti nuk kam pritur diq tjeter Very Happy  fff 


Mire qe e ke pritur graden "Administrator" dhe nuk ke ngrene gol o mongol...  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173
Ti nuk ke faj,mir ofendon ktu,faj kam une qe te kam perkrah meta hjek bllokin(kinse je permirsu).
Ti je mesu ne msn me qajt si femija,e ktu me shit burrni.
Un nuk kam kerku kurr grad,dhe nuk bohem rob i gradave.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 29 Mar 2014 - 15:01
Shiko sa bukur pergjigjesh kur vjen puna per ofendime! E pra Dasa mos valle duhej te drejtohej ne te njejten menyre edhe anetari me siper qe te merte nje pergjigje me te sakte se e kshu e ashtu dialog spo ben,thjeshte kerkon arsyetime e kapesh neper fjale te nxitura nga ju prape!


Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 29 Mar 2014 - 18:32
Gjithmone shqetesuese eshte fakti qe perparesi i japin kuranit,edhe bibles neper kisha se sa librave,arsimimit,njohurite rreth shkences,zbulimeve,aktiviteteve kulturore etj.

Vjen Dasa e na can derrasa me 50 postime. kkk
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 29 Mar 2014 - 18:41
C'kenio more njerez cfar ju pengojn  feja juve, a edhe me kete do te merreni .. ai pune emadhe  sa ju ka hy uje nder By..th disave Pse femijt e tij jan  te edukuar sipas fes.. .

demokraci dikush  i don ti ket pedera  edikush fetar dikush te arsimuar e zgjedhje  e cdokijt ashtu sic deshiron..


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 29 Mar 2014 - 19:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk do kush femije pedera,por i do te arsimuar sepse arsimi flet ne emer te drites o Jerenimo!

Shkruaj mire or burre se po shkruan e ti si Dasa,Kushtrimi shpk Very Happy
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Mon 31 Mar 2014 - 21:06
Kushtrimi4 shkruajti:ore ti Luan ti metvrtet ske as pak edukat por ti vetem ne ket forum mundesh me  ofendua antaret sepse kety lejohet te ofendosh antaret  me besimin ISLAM


Ju nuk jeni me besimin islam, ju jeni me besimin e gomarit!

Pse nuk e lejon gjuhen SHQIPE ne Turqi per 6 milione shqiptaret qe jetojne aty, ai Tagip Erdogan?
-Sepse ashtu e meson besimi i gomarit?

Pse nuk e hap gojen te kjo teme, o anetar i besimit te islamit?

https://engjujtshqipetare.forumotion.com/t41257-turqia-nuk-lejon-shkollen-shqipe

E di ti qe Turqia vepron pro Serbise me ndalimin e gjuhes Shqipe ne Turqi, duke mbeshtetur keshtu mendimin se mos valle shqiptaret qe do mesojne Shqip ne Turqi do kerkojne ndonje "pavaresi", domethene ajo nenkupton se Kosova nuk eshte toke shqiptare po thjeshte fiton te drejtat njerezore!

Kohet e fundit e paskam kuptuar qe dhe djalli ka fe, nga disa te besimit te gomarit...


Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Mon 31 Mar 2014 - 21:10
Dasa shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Dasa shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratch  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706 

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706
GRRRRRRRRRRR
PE NJEH SHKAUN A,ATO TE SHQIPERIS NUK PE NJOHIN Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2133832785 

Une shoh nje anetar pjese e stafit i cili ka mendimet e besimin e tij dhe e respektoj kete gje te cilin besim ben cmos ta publikoje e reklamoje ne cdo postim e nga ana tjeter po ky anetar nuk di te argumentoje ose sdo tia dije sec shkruan apo si mendon dikush tjeter rreth debatit sepse per ate eshte ashtu sic thote ai dhe pike..Keshtu Dasa?

Shiko me anetarin ne fjale o kam pasur probleme,ironi,ofendime o ska pas askush tjeter ketu (por megjithate e kam si shpirt  kyyyy   ) neper shkrime por ne keto shkrimet ketu qe ka bere nuk shoh asnje lloj qellimi apo nenvleresimi drejt teje apo besimit tend,nga te paktat postime qe ben e me pelqen jashte mase si rralle ndonjehere pa perdorur ate dozen e ironise sic e ka zakon apo te ceki dike,shoh vec nje anetar i cili ka bindjet dhe besimet e tij dhe keshtu mundohet te komunikoje ne menyre qe te keni nje debat te mirefillte te dy palet!

Edhe ti cfare ke ti thuash Dasa? Pallavra,sikur jemi ne kopesht e tallemi me njeri tjetrin..Bukur!!
STAF!!!  scratch 
Nese sje i afte te argumetosh per besimin apo bindjet e tua atehere me e mira qe mund te besh eshte ta ruash besimin tend per vete sepse nuk ke cfare te na thuash!!!
Nga ti nuk kam pritur diq tjeter Very Happy  fff 


Mire qe e ke pritur graden "Administrator" dhe nuk ke ngrene gol o mongol...  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173
Ti nuk ke faj,mir ofendon ktu,faj kam une qe te kam perkrah meta hjek bllokin(kinse je permirsu).
Ti je mesu ne msn me qajt si femija,e ktu me shit burrni.
Un nuk kam kerku kurr grad,dhe nuk bohem rob i gradave.


E paska genjeshtren me thes ky besimi juaj!...

Qysh vellau tend Princo u gezua nga perjashtimi tim ndersa ti mbeshtete kthimin tim?!https://engjujtshqipetare.forumotion.com/t41257-turqia-nuk-lejon-shkollen-shqipe


...po pra, ti nuk behesh rob vecse behesh le-gen qe nuk te vjen zeri me u pergjigj te kjo tema!


Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 6ds9w0
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Tue 1 Apr 2014 - 10:57
Message reputation : 0% (1 vote)
Albo shkruajti:Nuk do kush femije pedera,por i do te arsimuar sepse arsimi flet ne emer te drites o Jerenimo!

Shkruaj mire or burre se po shkruan e ti si Dasa,Kushtrimi shpk Very Happy
Kur ke me hap nji kurs  per te na mesuar  shkrimin dhe leximin  grrrr  grrrr
ec bre bajo mesoje  veten njeher se sim duhesh te  sillesh me njerzit,Ti  a nuk e din se  shumica nga pederat jan te arsimuar dhe te emnacipuar dhe te emancishpuar.. s


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 2 Apr 2014 - 14:27
Message reputation : 100% (2 votes)
Jerenim shkruajti:
Albo shkruajti:Nuk do kush femije pedera,por i do te arsimuar sepse arsimi flet ne emer te drites o Jerenimo!

Shkruaj mire or burre se po shkruan e ti si Dasa,Kushtrimi shpk Very Happy
Kur ke me hap nji kurs  per te na mesuar  shkrimin dhe leximin  grrrr  grrrr
ec bre bajo mesoje  veten njeher se sim duhesh te  sillesh me njerzit,Ti  a nuk e din se  shumica nga pederat jan te arsimuar dhe te emnacipuar dhe te emancishpuar.. s
Nuk harxhohet koha me njerez qe s'duan te mesojne te lidhin dy fjale cyc 

Me kupton??

Nuk mund te mirren mesuesit me ty,sepse je ***** kok e kembe(jo vetem ti)!

Tashme lind pyetja pse ta bej te dukur ty,por nuk te le te mendosh qe je i zgjuar?
Me mire kur shtrembesiren e ben te dukshme!

Hajt tung Jerolesho! cyc
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 2 Apr 2014 - 15:27
Message reputation : 0% (1 vote)
Albo shkruajti:
Jerenim shkruajti:
Albo shkruajti:Nuk do kush femije pedera,por i do te arsimuar sepse arsimi flet ne emer te drites o Jerenimo!

Shkruaj mire or burre se po shkruan e ti si Dasa,Kushtrimi shpk Very Happy
Kur ke me hap nji kurs  per te na mesuar  shkrimin dhe leximin  grrrr  grrrr
ec bre bajo mesoje  veten njeher se sim duhesh te  sillesh me njerzit,Ti  a nuk e din se  shumica nga pederat jan te arsimuar dhe te emnacipuar dhe te emancishpuar.. s
Nuk harxhohet koha me njerez qe s'duan te mesojne te lidhin dy fjale cyc 

Me kupton??
Nuk mund te mirren mesuesit me ty,sepse je ***** kok e kembe(jo vetem ti)!

Tashme lind pyetja pse ta bej te dukur ty,por nuk te le te mendosh qe je i zgjuar?
Me mire kur shtrembesiren e ben te dukshme!

Hajt tung Jerolesho! cyc


 

ore ti Albo mjaft me keto ofendime Merzitur 


  Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 2 Apr 2014 - 19:07
Message reputation : 0% (1 vote)
Albo shkruajti:Gjithmone shqetesuese eshte fakti qe perparesi i japin kuranit,edhe bibles neper kisha se sa librave,arsimimit,njohurite rreth shkences,zbulimeve,aktiviteteve kulturore etj.

Vjen Dasa e na can derrasa me 50 postime. kkk
Nese hulumton mir rreth oborrit qaj edhe me shum ;hiii; 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Thu 3 Apr 2014 - 20:36
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Gjithmone shqetesuese eshte fakti qe perparesi i japin kuranit,edhe bibles neper kisha se sa librave,arsimimit,njohurite rreth shkences,zbulimeve,aktiviteteve kulturore etj.

Vjen Dasa e na can derrasa me 50 postime. kkk
Nese hulumton mir rreth oborrit qaj edhe me shum ;hiii; O Albo, po qan Dasa e s'po pergjigjet...  Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173 


Luan_Valikardi shkruajti:
Dasa shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Dasa shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke Very Happy
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratchLabi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 1540093706
GRRRRRRRRRRR
PE NJEH SHKAUN A,ATO TE SHQIPERIS NUK PE NJOHIN Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2133832785

Une shoh nje anetar pjese e stafit i cili ka mendimet e besimin e tij dhe e respektoj kete gje te cilin besim ben cmos ta publikoje e reklamoje ne cdo postim e nga ana tjeter po ky anetar nuk di te argumentoje ose sdo tia dije sec shkruan apo si mendon dikush tjeter rreth debatit sepse per ate eshte ashtu sic thote ai dhe pike..Keshtu Dasa?

Shiko me anetarin ne fjale o kam pasur probleme,ironi,ofendime o ska pas askush tjeter ketu (por megjithate e kam si shpirt kyyyy) neper shkrime por ne keto shkrimet ketu qe ka bere nuk shoh asnje lloj qellimi apo nenvleresimi drejt teje apo besimit tend,nga te paktat postime qe ben e me pelqen jashte mase si rralle ndonjehere pa perdorur ate dozen e ironise sic e ka zakon apo te ceki dike,shoh vec nje anetar i cili ka bindjet dhe besimet e tij dhe keshtu mundohet te komunikoje ne menyre qe te keni nje debat te mirefillte te dy palet!

Edhe ti cfare ke ti thuash Dasa? Pallavra,sikur jemi ne kopesht e tallemi me njeri tjetrin..Bukur!!
STAF!!! scratch
Nese sje i afte te argumetosh per besimin apo bindjet e tua atehere me e mira qe mund te besh eshte ta ruash besimin tend per vete sepse nuk ke cfare te na thuash!!!
Nga ti nuk kam pritur diq tjeter Very Happy:fff:


Mire qe e ke pritur graden "Administrator" dhe nuk ke ngrene gol o mongol... Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 2178555173
Ti nuk ke faj,mir ofendon ktu,faj kam une qe te kam perkrah meta hjek bllokin(kinse je permirsu).
Ti je mesu ne msn me qajt si femija,e ktu me shit burrni.
Un nuk kam kerku kurr grad,dhe nuk bohem rob i gradave.


E paska genjeshtren me thes ky besimi juaj!...

Qysh vellau tend Princo u gezua nga perjashtimi tim ndersa ti mbeshtete kthimin tim?!https://engjujtshqipetare.forumotion.com/t41257-turqia-nuk-lejon-shkollen-shqipe


...po pra, ti nuk behesh rob vecse behesh le-gen qe nuk te vjen zeri me u pergjigj te kjo tema!


Labi krenar me fëmijët e tij fetar - Faqe 2 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi