Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Homoseksual sepse të kanë pushtuar xhindet

prej Wed 19 Mar 2014 - 21:48
Homoseksual sepse të kanë pushtuar xhindet Mjeku
Christian Jessen, një doktor britanik që drejton një serial të mirënjohur mjekësor në vend u bë protagonist i një dokumentari vërtet shqetësues, gjatë të cilit ai teston terapi të ndryshme popullore që synojnë të “kurojnë” homoseksualitetin.
Në dokumentarin e transmetuar në “Channel 4″, me titull “Cure me, i’m gay”, doktori shpjegon metodat e ndryshme arbitrare që ai ka arritur të zbulojë.
Midis tyre, disa prej taktikave përshijnë vendosjen në qendra rehabilitimi, këshillimin psikologjik apo praktika të çyshtjes.

Një pastor që Jessen vizitoi, i tha se ishte homoseksual sepse i kishin hyrë xhinde dhe se duhet të bënte një sërë seancash “shëruese”, gjatë të cilës xhindet do të thirreshin të dilnin.
Një tjetër mjek popullor i dha doktorit një shurup misterioz që duhet ta kthente në heteroseksual,
Si pasojë e këtij ilaçi misterioz, Jessen volli për disa orë me radhë.GAZETAEXPRESS


Homoseksual sepse të kanë pushtuar xhindet Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi