Share
Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Sun 23 Mar 2014 - 13:14
-Po u zhduk nje "zh",  duket gjithcka.

(E.J.K)

-Nata kur e gjen cfar i mungon, vjen dita.

(E.J.K)

-Frika eshte dashuria e fundit.

(E.J.K)

-Mosditja eshte padituria e dijes.

(E.J.K)

-Edukata e keqe eshte armiku me i madh i njeriut.

(E.J.K)

-Bindja ndodh me ndodhi te bindur.

(E.J.K)

-Nese doni te mundni nje politikan te shquar, lereni vetem.

(E.J.K)

-Shpejtesia qe ja kalon shpejtesise se drites eshte shpejtesia e mendjes.

(E.J.K)

-Celesi i suksesit eshte hyrja e lire.

(E.J.K)

-Qeshja te jep jete, me dokumentatete.

(E.J.K)

-Te sigurosh armikun fiton paqen, te sigurosh mikun fiton luften.

(E.J.K)

-Dashuria eshte e pavdekshme, per te vdes njeriu.

(E.J.K)

-Respekti lind falas dhe vdes shtrenjte.

(E.J.K)

-Ndoshta Bota zgjohet ndonje dite se nat ka dhe ne Jupiter.

(E.J.K)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Tue 20 May 2014 - 13:49
-Poezia me e bukur ne bote eshte vetem nje fjale, fjala TE DUA, duhet nje jete per ta krijuar dhe dy vete per ta shkruar.

(E.J.K)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Sun 8 Jun 2014 - 19:49
Ndonjehere puthja djeg me shume se prrushi, kjo gje ndodh kur te djeg vetem prrushi...

Luan_Valikardi
(E.J.K)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Sun 29 Jun 2014 - 16:49
Po...


...eshte "muzika"


"me ze"


ka fole SHQIP e gjithe bota...


Luan_Valikardi
(E.J.K)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Wed 2 Jul 2014 - 15:14
-Duhen 300 europa per te zbuluar mbrekullite e Shqiperise. Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 573234Luan_Valikardi

(E.J.K)


(Kuptimi prej nje vleresimi Polak)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Wed 1 Apr 2015 - 14:59
-Nje Prilli eshte dita e genjeshtrave sepse dita e se vertetave eshte ne 32 Mars.


Luan_Valikardi
(E.J.K)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Mon 1 Aug 2016 - 19:31
Luan_Valikardi shkruajti:-Edhe pse Keshtjellat te mbrojne nga lufta, ato i mbron paqja...

(E.J.K)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

prej Fri 18 Nov 2016 - 12:26
Eugeneral;875979 shkruajti:Diplloma e nje populli eshte vepra e tij.

Eugeneral


Luan_Valikardi
(E.J.K)


Fjale te urta, nga Luan_Valikardi... 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi