Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cameron Diaz: Të gjitha femrat kanë prirje lesbike

prej Sat 29 Mar 2014 - 15:54
Cameron Diaz: Të gjitha femrat kanë prirje lesbike Cameron%20Diaz
Ajo është një nga emrat më të njohur të Hollivudit, por komentet e saj të fundit pritet që të shkaktojnë shumë debate.

Cameron Diaz, 41 vjeç, ka pranuar në një intervistë për “Glamour” se tërhiqet nga femrat dhe shton se të gjithë femrat kanë tendenca lesbike.

Ndërsa, është zhveshur për një set fotosh seksi, ajo thotë se, të gjithë gratë janë absolutisht të bukura.

“Mendoj se të gjithë femrat janë tërhequr seksualisht nga një tjetër femër në një pikë. Është natyrale që të kesh një lidhje dhe vlerësim të tillë për bukurinë e femrës”, thotë ajo.

Kjo nuk është hera e parë që aktorja flet hapur për tërheqjen e saj ndaj femrave.

Në vitin 2010 ajo tha se, mund të tërhiqet seksualisht nga një femër pa qenë lesbike.

/Shekulli Online/ E.L./


Cameron Diaz: Të gjitha femrat kanë prirje lesbike Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi