Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Thoni dicka

prej Wed 12 Mar 2014 - 22:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Ajo cka me ben te kafshoj jeten ne damarin e ekzistences se saj
eshte pamundesia... qe sluftohet dote koha dhe hapsira qe na ndajne !
Shkembehemi ne te te njejten rruge e nuk shihemi me sy !
Vuajme per te njejta gjera qe i kemi per te njejten arsye !
Mbase duam te kemi njeri-tjetrin prane, e jemi larg !
Duhemi, por se perjetojme dashurine !
Mendojme momentet tona dhe si analizojme per zgjidhje !
Duam ti shpetojme ligjeve makabre te jetes
por ajo na mberthen, ne hedh ne gracka e saj !
Jemi te lire, te burgosur ne zemrat tona !
Burg i amshuar shpirti jot vuajtje e deshiruar qe buron nga ndjenja qe te adresohen ty, e shtrejnta ime dashuri !!!


Thoni dicka Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 12 Mar 2014 - 23:58
Veprat jane sipas qellimit,cdokush ka per te marre,ate qe ka pasur per qellim.!Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Thu 13 Mar 2014 - 0:09
Thoni dicka 624310309  Thoni dicka 624310309  Thoni dicka 1994032202  Thoni dicka 1994032202  Thoni dicka 1994032202
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Thu 13 Mar 2014 - 0:57
Zot me jep DURIM sepse nese me jep FORCE bera namin.


Thoni dicka Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Thu 13 Mar 2014 - 8:07
AnGeLiC shkruajti:Zot me jep DURIM sepse nese me jep FORCE bera namin.
PLS PLS PLEASE Thoni dicka 1540093706  Thoni dicka 1540093706  Thoni dicka 1540093706  MOS TE UNE cyc
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Thu 13 Mar 2014 - 19:54


Thoni dicka 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Fri 14 Mar 2014 - 23:05
Dikush qeshte pa ditur asgje per lumturine, dikush qante pa ditur asgje per dhimbjen e dikush tjeter fliste pa ditur asgje per te verteten.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Fri 14 Mar 2014 - 23:21
Problem nuk perben problemi ne vetvete, aq sa perben qendrimi juaj ndaj ketij te fundit ...

Pak a shume e ka thene Jack Sparrow ... (uroj t'ja kem shkruar sakte emrin  kyyyy )


Thoni dicka Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thoni dicka

prej Fri 14 Mar 2014 - 23:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja di dhembjes të gjitha shkallët,
Ja njoh peshën, artit, bukës dhe hekurit.
Por më shumë më dhemb loti i ndarjes me te gjallët
Se sa loti i ndarjes me te vdekurit.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sat 15 Mar 2014 - 21:29
Dy gjera jane qe mund te deshtosh:Kokefortesia dhe zemerbutesia.Me kokefortesine shume here mund te humbasesh,dhe me zemerbutesine shume here mund te mashtrohesh.!
Mbresa
Mbresa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 13566
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kendej rrotull,,
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/04/2012

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 17:22
Askush nuk është tepër i zënë për asgjë.. çdo gjë ka të bëjë me faktin se çfarë ke prioritet, dhe çfarë do për veten tënde 


Kurre mos me krahaso me te tjeret sepse une jam thjesht une.respektoj ata qe me respektojne.me pelqejne shakate por jo ate qe prekin dhe ulin personalitetin tim.nuk me pelqen te luaj mendjenjat e te tjerve,dhe prandaj ne shumicen e rasteve i them gjerat troc,ashtu sic i ndjej me zemer dhe preferoj te mi thone dhe mua gjerat troc.nuk me pelqen te gjykoj jeten e te tjereve,por nuk lejoj te gjykojne as jeten timejam me mendimin qe duhet te bejme ne jete ate qena ben te lumtur.nuk dua tja di kush ka lek dhe kush nuk ka.urrej ata njerez qe mburren per pamjen e tyre dhe pasurine qe kane.shpesh here e fsheh merzitjen time.nuk jam perfekt dhe nuk dua njerez perfekt ne jeten time.nuk ndryshoj per asgje dhe asnjeri.kush me do me pranon keshtu si jam.

Dikush më pyeti: - Pse e ke kaq të vështirë t'i besosh njerëzve?
Iu përgjigja: -Po njerëzit, pse e kanë kaq të vështirë të mbajnë një premtim...?!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 17:32
Mbresa na ke munguar,ja mire se te shoh shendosh e mire mi goce sesbehet kshu shoqeria e vjeter te harrohet!  666 


Thoni dicka Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbresa
Mbresa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 13566
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kendej rrotull,,
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/04/2012

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 17:40
me keni munguar dhe ju ,jo moj se nuk ju harroje pa merak


Kurre mos me krahaso me te tjeret sepse une jam thjesht une.respektoj ata qe me respektojne.me pelqejne shakate por jo ate qe prekin dhe ulin personalitetin tim.nuk me pelqen te luaj mendjenjat e te tjerve,dhe prandaj ne shumicen e rasteve i them gjerat troc,ashtu sic i ndjej me zemer dhe preferoj te mi thone dhe mua gjerat troc.nuk me pelqen te gjykoj jeten e te tjereve,por nuk lejoj te gjykojne as jeten timejam me mendimin qe duhet te bejme ne jete ate qena ben te lumtur.nuk dua tja di kush ka lek dhe kush nuk ka.urrej ata njerez qe mburren per pamjen e tyre dhe pasurine qe kane.shpesh here e fsheh merzitjen time.nuk jam perfekt dhe nuk dua njerez perfekt ne jeten time.nuk ndryshoj per asgje dhe asnjeri.kush me do me pranon keshtu si jam.

Dikush më pyeti: - Pse e ke kaq të vështirë t'i besosh njerëzve?
Iu përgjigja: -Po njerëzit, pse e kanë kaq të vështirë të mbajnë një premtim...?!
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 18:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Erdhi koha qe te shofim njerzit e zemres me shum nga c'do gje ..


Thoni dicka Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 18:16
Ja, pse njeriu nganjëherë apo cdoherë, jetën e ka të vështirë !?
"E kush ia kthen shpinën udhëzimit Tim, do të ketë jetë të vështirë dhe në ditën e kijametit do ta ringjall të verbër." (Ta Ha: 124)


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Thoni dicka J5zhxd
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 19:28
Message reputation : 100% (1 vote)
C'ka ndodhi me Luanin? Thoni dicka 1540093706 

Keq,,,,,,,,,,,,,,,,per te gjithe!
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 19:51
mbrema


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:16
Albo shkruajti:C'ka ndodhi me Luanin? Thoni dicka 1540093706 

Keq,,,,,,,,,,,,,,,,per te gjithe!Faleminderit per mendimin i nderuar...

Me: Luan_Valikardi, Gjiro_Kastrioti, Vranakondi, _I_SKENDERBEJAN, ndodh qe lufton NJE HERO per te qeshe nje zero!

Kot qe jam munduar t'ju kushtoj vemendjen disa personave qe nuk njohin perjetesine por njohin deri ne +18!
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:26
nga AnGeLiC Today at 17:11


Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!

____

Luan_Valikardi u perjashtua sepse ti zonjushe nuk ke pike respekti mirekuptimi...

Dhe per vertetim, po te kerkoj te zhvendosesh temen "Edicioni i lajmeve Engjujt Shqiptare" ne kategorine Poezi dhe Tregime...

Ja te shohim, ofendon Luan_Valikardi apo ty te mungon llogjika!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:27
Message reputation : 0% (1 vote)
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Albo shkruajti:C'ka ndodhi me Luanin? Thoni dicka 1540093706 

Keq,,,,,,,,,,,,,,,,per te gjithe!Faleminderit per mendimin i nderuar...

Me: Luan_Valikardi, Gjiro_Kastrioti, Vranakondi, _I_SKENDERBEJAN, ndodh qe lufton NJE HERO per te qeshe nje zero!

Kot qe jam munduar t'ju kushtoj vemendjen disa personave qe nuk njohin perjetesine por njohin deri ne +18!

Por qe merr pjese ne kete faqe vec se shumezon e ti veten ne nje zero!!!

Me mire largoju vete pa e ekzagjeruar me shume muhabetin sepse ne te kunderten me detyron te marr masa me te rrepta Luan...Te tilla ofendime ne shtepine tende aty edhe ku ti lejojne!


Thoni dicka Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:28
nga Princo Today at 17:23


AnGeLiC shkruajti:Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!
Nji veprim shuum i qelluar, qe ndoshta eshte vonuar pak..!...
Ky person nuk kishte aspak edukat dhe sjellje te debatit ne cdo postim, me fjalor te pist..
dhe une shum her jua kam ber me dije.. por ja qe ndodhi te kuptohet pak me vones po perseri mire..

_____

Shiko, shiko, rrugaci 500 vjecar me ne fund gjeti se ku ndodhen dritat e kuqe...  Thoni dicka 2178555173
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:28
Aty ku njeriu ndien ngrohtësi shpirti,nuk ka dimèr që ia ftoh zemren ,nganjëher edhe dielli i ka zili shpirtërat e njerëzve ...!!

[Naile Biberaj Gjonaj]
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:33
AnGeLiC shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Albo shkruajti:C'ka ndodhi me Luanin? Thoni dicka 1540093706 

Keq,,,,,,,,,,,,,,,,per te gjithe!Faleminderit per mendimin i nderuar...

Me: Luan_Valikardi, Gjiro_Kastrioti, Vranakondi, _I_SKENDERBEJAN, ndodh qe lufton NJE HERO per te qeshe nje zero!

Kot qe jam munduar t'ju kushtoj vemendjen disa personave qe nuk njohin perjetesine por njohin deri ne +18!

Por qe merr pjese ne kete faqe vec se shumezon e ti veten ne nje zero!!!

Me mire largoju vete pa e ekzagjeruar me shume muhabetin sepse ne te kunderten me detyron te marr masa me te rrepta Luan...Te tilla ofendime ne shtepine tende aty edhe ku ti lejojne!Shtepia ime eshte e ardhmja e Shqiperise, ti ne dac plac e ne dac pelcit...

Mundohu t'u pergjigjesh sakte fjaleve se une s'kam gabuar ndonjehere, qe me tregeton masat...
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:54
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Albo shkruajti:C'ka ndodhi me Luanin? Thoni dicka 1540093706 

Keq,,,,,,,,,,,,,,,,per te gjithe!Faleminderit per mendimin i nderuar...

Me: Luan_Valikardi, Gjiro_Kastrioti, Vranakondi, _I_SKENDERBEJAN, ndodh qe lufton NJE HERO per te qeshe nje zero!

Kot qe jam munduar t'ju kushtoj vemendjen disa personave qe nuk njohin perjetesine por njohin deri ne +18!

Por qe merr pjese ne kete faqe vec se shumezon e ti veten ne nje zero!!!

Me mire largoju vete pa e ekzagjeruar me shume muhabetin sepse ne te kunderten me detyron te marr masa me te rrepta Luan...Te tilla ofendime ne shtepine tende aty edhe ku ti lejojne!Shtepia ime eshte e ardhmja e Shqiperise, ti ne dac plac e ne dac pelcit...

Mundohu t'u pergjigjesh sakte fjaleve se une s'kam gabuar ndonjehere, qe me tregeton masat...
E ka hanger dreqi nji shtepi  e nji Shqiperi me njerez  qe kan mentalitetin  e nji personi  te  (jo) edukuar  ne ket menyr qe nuk ka ne gjuh e mendje  vetem se  gjera te flliqta..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Thoni dicka J5zhxd
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 21:59
Nuk ka dobi në ata njerëz që nuk i këshillojnë të tjerët, po ashtu nuk ka dobi në ata njerëz që nuk e dëshirojnë këshillën


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Thoni dicka J5zhxd
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 22:00
Te falesh nje person qe te ka plagosur,eshte dhurata jote ndaj tij.
Te largohesh prej atij dhe te harrosh ekzistencen e tij,eshte dhurata jote ndaj vetes.
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 22:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Princo shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Albo shkruajti:C'ka ndodhi me Luanin? Thoni dicka 1540093706 

Keq,,,,,,,,,,,,,,,,per te gjithe!Faleminderit per mendimin i nderuar...

Me: Luan_Valikardi, Gjiro_Kastrioti, Vranakondi, _I_SKENDERBEJAN, ndodh qe lufton NJE HERO per te qeshe nje zero!

Kot qe jam munduar t'ju kushtoj vemendjen disa personave qe nuk njohin perjetesine por njohin deri ne +18!

Por qe merr pjese ne kete faqe vec se shumezon e ti veten ne nje zero!!!

Me mire largoju vete pa e ekzagjeruar me shume muhabetin sepse ne te kunderten me detyron te marr masa me te rrepta Luan...Te tilla ofendime ne shtepine tende aty edhe ku ti lejojne!Shtepia ime eshte e ardhmja e Shqiperise, ti ne dac plac e ne dac pelcit...

Mundohu t'u pergjigjesh sakte fjaleve se une s'kam gabuar ndonjehere, qe me tregeton masat...
E ka hanger dreqi nji shtepi  e nji Shqiperi me njerez  qe kan mentalitetin  e nji personi  te  (jo) edukuar  ne ket menyr qe nuk ka ne gjuh e mendje  vetem se  gjera te flliqta..


Pelciti turrku, me sa duket...  Thoni dicka 2178555173 

Ana, mos te te plase fare se llogjika gjithmone korrigjone dhe shpyrti gjithmone dashurone...

PLAC O TURRK, SE NA PLASI QE PELCITE...  Thoni dicka 2178555173
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 22:21
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Princo shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Albo shkruajti:C'ka ndodhi me Luanin? Thoni dicka 1540093706 

Keq,,,,,,,,,,,,,,,,per te gjithe!Faleminderit per mendimin i nderuar...

Me: Luan_Valikardi, Gjiro_Kastrioti, Vranakondi, _I_SKENDERBEJAN, ndodh qe lufton NJE HERO per te qeshe nje zero!

Kot qe jam munduar t'ju kushtoj vemendjen disa personave qe nuk njohin perjetesine por njohin deri ne +18!

Por qe merr pjese ne kete faqe vec se shumezon e ti veten ne nje zero!!!

Me mire largoju vete pa e ekzagjeruar me shume muhabetin sepse ne te kunderten me detyron te marr masa me te rrepta Luan...Te tilla ofendime ne shtepine tende aty edhe ku ti lejojne!Shtepia ime eshte e ardhmja e Shqiperise, ti ne dac plac e ne dac pelcit...

Mundohu t'u pergjigjesh sakte fjaleve se une s'kam gabuar ndonjehere, qe me tregeton masat...
E ka hanger dreqi nji shtepi  e nji Shqiperi me njerez  qe kan mentalitetin  e nji personi  te  (jo) edukuar  ne ket menyr qe nuk ka ne gjuh e mendje  vetem se  gjera te flliqta..


Pelciti turrku, me sa duket...  Thoni dicka 2178555173 

Ana, mos te te plase fare se llogjika gjithmone korrigjone dhe shpyrti gjithmone dashurone...

PLAC O TURRK, SE NA PLASI QE PELCITE...  Thoni dicka 2178555173
Na jemi ndryshe te edukuar, ngase  i permbahemi.. kesaj..
"Te flasesh mire ose te heshtesh" eshte kjo thenia madheshtore ne Islam. E muslimanet jane praktikuesit e pare te saj. Po deshe te diskutosh per te mire permes komenteve, atehere beje ne menyren me te mire...!!


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Thoni dicka J5zhxd
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 22:22
Atehere kur flet argumenti dhe del nga zemra e sinqerte - e kota dallohet shume lehte !


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Thoni dicka J5zhxd
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thoni dicka

prej Sun 16 Mar 2014 - 23:03
Nuk me intereson se cfare flasin njerzit pas shpine,sepse ka nje arsye qe ata jane pas meje !!!Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 13:40
Message reputation : 100% (1 vote)
M'u be fryma alfabet
dhe nje here
s'kam puth
me vdek...

(E.J.K)


Edituar për herë të fundit nga Gjiro_Kastrioti në Mon 17 Mar 2014 - 19:39, edituar 1 herë gjithsej
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 17:23
Cfare eshte nr 1 =nje njeri, nje jet 
Rrite ben ca shkolle I shtohet dhe nje zerro nga 1 behet dhjete.
 Vazhdon meson ca me shume dhe behet mesues mjek apo dicka tjeter ,I shtohet dhe nje zerro dhe behet = me 100.
Vazdon me kembengulje dhe del profesor doktorr,ose president dhe I shtohet edhe nje zero dhe  behet =  1000.
Pra ka vleren e sa 1000 njerezvet.
Por ti ti heqim nr 1  qe ka perpara cfare ngel.
Nje tufe me oooo te pa vlera
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 19:47
Gjiro_Kastrioti shkruajti:nga Princo Today at 17:23


AnGeLiC shkruajti:Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!
Nji veprim shuum i qelluar, qe ndoshta eshte vonuar pak..!...
Ky person nuk kishte aspak edukat dhe sjellje te debatit ne cdo postim, me fjalor te pist..
dhe une shum her jua kam ber me dije.. por ja qe ndodhi te kuptohet pak me vones po perseri mire..

_____

Shiko, shiko, rrugaci 500 vjecar me ne fund gjeti se ku ndodhen dritat e kuqe...  Thoni dicka 2178555173
edhe    une    mbeshtetes   veprim e  duhur nuk     jem    ne   kafe  apo   qajtore  me  ofendo   anetare   apo   mos   tregim  respekt   ndaj   stafi


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 19:58
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:nga Princo Today at 17:23


AnGeLiC shkruajti:Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!
Nji veprim shuum i qelluar, qe ndoshta eshte vonuar pak..!...
Ky person nuk kishte aspak edukat dhe sjellje te debatit ne cdo postim, me fjalor te pist..
dhe une shum her jua kam ber me dije.. por ja qe ndodhi te kuptohet pak me vones po perseri mire..

_____

Shiko, shiko, rrugaci 500 vjecar me ne fund gjeti se ku ndodhen dritat e kuqe...  Thoni dicka 2178555173
edhe    une    mbeshtetes   veprim e  duhur nuk     jem    ne   kafe  apo   qajtore  me  ofendo   anetare   apo   mos   tregim  respekt   ndaj   stafi


Une jam Luan_Valikardi o Legjenda, por nuk po ta them per te te ndryshuar mendimin...
Gjithsesi, gjuha ka edhe fjale te embla edhe fjale te tharta por qe gjuha i sherben vecse vleresimit te njeriut...

C'faj ka mesuesi nese nxenesi meson per zero?!

Aq me teper kur ne trashegojme gjuhen e origjines se njeriut...
Gjuha SHQIPE dhe mendja zero nuk shkon...

Po kur kemi
100 vjete percope,
ofendimi
behet vote...

Luan_Valikardi
Gjiro_Kastrioti
(E.J.K)
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:02
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:nga Princo Today at 17:23


AnGeLiC shkruajti:Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!
Nji veprim shuum i qelluar, qe ndoshta eshte vonuar pak..!...
Ky person nuk kishte aspak edukat dhe sjellje te debatit ne cdo postim, me fjalor te pist..
dhe une shum her jua kam ber me dije.. por ja qe ndodhi te kuptohet pak me vones po perseri mire..

_____

Shiko, shiko, rrugaci 500 vjecar me ne fund gjeti se ku ndodhen dritat e kuqe...  Thoni dicka 2178555173
edhe    une    mbeshtetes   veprim e  duhur nuk     jem    ne   kafe  apo   qajtore  me  ofendo   anetare   apo   mos   tregim  respekt   ndaj   stafi


Une jam Luan_Valikardi o Legjenda, por nuk po ta them per te te ndryshuar mendimin...
Gjithsesi, gjuha ka edhe fjale te embla edhe fjale te tharta por qe gjuha i sherben vecse vleresimit te njeriut...

C'faj ka mesuesi nese nxenesi meson per zero?!

Aq me teper kur ne trashegojme gjuhen e origjines se njeriut...
Gjuha SHQIPE dhe mendja zero nuk shkon...

Po kur kemi
100 vjete percope,
ofendimi
behet vote...

Luan_Valikardi
Gjiro_Kastrioti
(E.J.K)
  per    kot   askush   nuk     te  perjashto  bej   kujdes     ban    i  sjelesh   pak


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:06
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:nga Princo Today at 17:23


AnGeLiC shkruajti:Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!
Nji veprim shuum i qelluar, qe ndoshta eshte vonuar pak..!...
Ky person nuk kishte aspak edukat dhe sjellje te debatit ne cdo postim, me fjalor te pist..
dhe une shum her jua kam ber me dije.. por ja qe ndodhi te kuptohet pak me vones po perseri mire..

_____

Shiko, shiko, rrugaci 500 vjecar me ne fund gjeti se ku ndodhen dritat e kuqe...  Thoni dicka 2178555173
edhe    une    mbeshtetes   veprim e  duhur nuk     jem    ne   kafe  apo   qajtore  me  ofendo   anetare   apo   mos   tregim  respekt   ndaj   stafi


Une jam Luan_Valikardi o Legjenda, por nuk po ta them per te te ndryshuar mendimin...
Gjithsesi, gjuha ka edhe fjale te embla edhe fjale te tharta por qe gjuha i sherben vecse vleresimit te njeriut...

C'faj ka mesuesi nese nxenesi meson per zero?!

Aq me teper kur ne trashegojme gjuhen e origjines se njeriut...
Gjuha SHQIPE dhe mendja zero nuk shkon...

Po kur kemi
100 vjete percope,
ofendimi
behet vote...

Luan_Valikardi
Gjiro_Kastrioti
(E.J.K)
  per    kot   askush   nuk     te  perjashto  bej   kujdes     ban    i  sjelesh   pakTashme qe e thua
edhe Shqiperia
kot
s'u copetua!!!

Lere fare
se nuk vlen
qe ta bejme
turrkun qen...
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:09
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:nga Princo Today at 17:23


AnGeLiC shkruajti:Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!
Nji veprim shuum i qelluar, qe ndoshta eshte vonuar pak..!...
Ky person nuk kishte aspak edukat dhe sjellje te debatit ne cdo postim, me fjalor te pist..
dhe une shum her jua kam ber me dije.. por ja qe ndodhi te kuptohet pak me vones po perseri mire..

_____

Shiko, shiko, rrugaci 500 vjecar me ne fund gjeti se ku ndodhen dritat e kuqe...  Thoni dicka 2178555173
edhe    une    mbeshtetes   veprim e  duhur nuk     jem    ne   kafe  apo   qajtore  me  ofendo   anetare   apo   mos   tregim  respekt   ndaj   stafi


Une jam Luan_Valikardi o Legjenda, por nuk po ta them per te te ndryshuar mendimin...
Gjithsesi, gjuha ka edhe fjale te embla edhe fjale te tharta por qe gjuha i sherben vecse vleresimit te njeriut...

C'faj ka mesuesi nese nxenesi meson per zero?!

Aq me teper kur ne trashegojme gjuhen e origjines se njeriut...
Gjuha SHQIPE dhe mendja zero nuk shkon...

Po kur kemi
100 vjete percope,
ofendimi
behet vote...

Luan_Valikardi
Gjiro_Kastrioti
(E.J.K)
  per    kot   askush   nuk     te  perjashto  bej   kujdes     ban    i  sjelesh   pakTashme qe e thua
edhe Shqiperia
kot
s'u copetua!!!

Lere fare
se nuk vlen
qe ta bejme
turrkun qen...
lere      mos   u   mere    poltike    te    gabuar   ty   regulloj   shtepine    tende    mos   ke  dert   ka   kush e  regullo   shqiperine


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:14
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:nga Princo Today at 17:23


AnGeLiC shkruajti:Luan_Valikardi u perjashtua per arsye mos respekti dhe ofendime ndaj stafit!
Nji veprim shuum i qelluar, qe ndoshta eshte vonuar pak..!...
Ky person nuk kishte aspak edukat dhe sjellje te debatit ne cdo postim, me fjalor te pist..
dhe une shum her jua kam ber me dije.. por ja qe ndodhi te kuptohet pak me vones po perseri mire..

_____

Shiko, shiko, rrugaci 500 vjecar me ne fund gjeti se ku ndodhen dritat e kuqe...  Thoni dicka 2178555173
edhe    une    mbeshtetes   veprim e  duhur nuk     jem    ne   kafe  apo   qajtore  me  ofendo   anetare   apo   mos   tregim  respekt   ndaj   stafi


Une jam Luan_Valikardi o Legjenda, por nuk po ta them per te te ndryshuar mendimin...
Gjithsesi, gjuha ka edhe fjale te embla edhe fjale te tharta por qe gjuha i sherben vecse vleresimit te njeriut...

C'faj ka mesuesi nese nxenesi meson per zero?!

Aq me teper kur ne trashegojme gjuhen e origjines se njeriut...
Gjuha SHQIPE dhe mendja zero nuk shkon...

Po kur kemi
100 vjete percope,
ofendimi
behet vote...

Luan_Valikardi
Gjiro_Kastrioti
(E.J.K)
  per    kot   askush   nuk     te  perjashto  bej   kujdes     ban    i  sjelesh   pakTashme qe e thua
edhe Shqiperia
kot
s'u copetua!!!

Lere fare
se nuk vlen
qe ta bejme
turrkun qen...
lere      mos   u   mere    poltike    te    gabuar   ty   regulloj   shtepine    tende    mos   ke  dert   ka   kush e  regullo   shqiperine

Askush
nuk e rregullon Shqiperine,
s'ta bene muuuuuuuuuuuuu
nje shekullime...

Po s'e hengren
kete timin,
ne turrqisht
do bejne arsimin...
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:18
shqiperia     regulloj   punet e   veta


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:20
Legjenda shkruajti:shqiperia     regulloj   punet e   vetaMiremengjes...
Sponsored content

default Re: Thoni dicka

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi