Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Thoni dicka

prej Wed 12 Mar 2014 - 22:57
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Ajo cka me ben te kafshoj jeten ne damarin e ekzistences se saj
eshte pamundesia... qe sluftohet dote koha dhe hapsira qe na ndajne !
Shkembehemi ne te te njejten rruge e nuk shihemi me sy !
Vuajme per te njejta gjera qe i kemi per te njejten arsye !
Mbase duam te kemi njeri-tjetrin prane, e jemi larg !
Duhemi, por se perjetojme dashurine !
Mendojme momentet tona dhe si analizojme per zgjidhje !
Duam ti shpetojme ligjeve makabre te jetes
por ajo na mberthen, ne hedh ne gracka e saj !
Jemi te lire, te burgosur ne zemrat tona !
Burg i amshuar shpirti jot vuajtje e deshiruar qe buron nga ndjenja qe te adresohen ty, e shtrejnta ime dashuri !!!


Thoni dicka - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Tue 27 May 2014 - 15:07
Kushtrimi4 shkruajti:ky forum ishte nje koh der me i miri dhe ishte knaqsi te hysh ne forum por pronarja  ja filloj te formoj  Klane dhe te tjerit i injorojke  dhe as si kishte rrespekt ndaj te tjerve dhe me ne fund ky eshrt rezulltati iken te gjith antaret Merzitur 

Kushtrim mos ja fut kot dhe mos luaj rolin e dhelpres se e di shume mire ti se qysh u boshatis forumi kur ata mahmutovicet mesyne nga mengjesi ne darke duke larguar cdo anetar...
Ndaj me mire qepe gojen e mos fol se sa te shesesh perralla...
C'u bene mahmutovicet, shkuan te investojne ne Serbi?

Dhe meqe ra fjala per "mahmutovicet", a e dini se kush e sterviste ushtrine serbe???
-IRAKU!!!
Jo Rusia, por Iraku...

Mund ta vertetoni nga avionet luftarake serbe qe kane mbetur ne Irak prej shekullit te kaluar...

Pika qe s'ju bie o mahmutovice!

Iraku sterviste ushtrine serbe!
Arabia investon ne Serbi!
Turqia ndalon gjuhen Shqipe!

Sa shqiptare i besojne islamit mo?!

0%

E more vesh rezultatin???


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 27 May 2014 - 20:46
Kujt tja them.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 27 May 2014 - 23:36
Message reputation : 0% (1 vote)
Luan_Valikardi shkruajti:
Kushtrimi4 shkruajti:ky forum ishte nje koh der me i miri dhe ishte knaqsi te hysh ne forum por pronarja  ja filloj te formoj  Klane dhe te tjerit i injorojke  dhe as si kishte rrespekt ndaj te tjerve dhe me ne fund ky eshrt rezulltati iken te gjith antaret Merzitur 

Kushtrim mos ja fut kot dhe mos luaj rolin e dhelpres se e di shume mire ti se qysh u boshatis forumi kur ata mahmutovicet mesyne nga mengjesi ne darke duke larguar cdo anetar...
Ndaj me mire qepe gojen e mos fol se sa te shesesh perralla...
C'u bene mahmutovicet, shkuan te investojne ne Serbi?

Dhe meqe ra fjala per "mahmutovicet", a e dini se kush e sterviste ushtrine serbe???
-IRAKU!!!
Jo Rusia, por Iraku...

Mund ta vertetoni nga avionet luftarake serbe qe kane mbetur ne Irak prej shekullit te kaluar...

Pika qe s'ju bie o mahmutovice!

Iraku sterviste ushtrine serbe!
Arabia investon ne Serbi!
Turqia ndalon gjuhen Shqipe!

Sa shqiptare i besojne islamit mo?!

0%

E more vesh rezultatin???


o Luan me ke befasua me ket postim une metvrtet nuk edi se si iken antaret nga forumi sepse nuk merem me dredhinat si ti sepse ty te kan hy ne koken tone ISLAMI DHE TE PENGON shum ty dhe ANNES dhe une mendoj se pikrisht ti dhe ANNA i keni perqa antaret dhe sot jeni met ti ANNA ne forum omlinembinjeriu
mbinjeriu
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 1
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2014

default Re: Thoni dicka

prej Tue 27 May 2014 - 23:42
legjenda    ka   dhen   shum   per   kete  forum  mbi  500  reklama  ne  dite i      bejsha    per   ngritur   forum    me   ardhje     falko   ne  forum   ju   shkateroj  pastaj   ai   ik   ja   la  amanet   angelic   te    na  perze     jam    beto   det   ta   mbyll   kete   forum  per   gjithmon
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Wed 28 May 2014 - 14:41
Kushtrimi4 shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Kushtrimi4 shkruajti:ky forum ishte nje koh der me i miri dhe ishte knaqsi te hysh ne forum por pronarja  ja filloj te formoj  Klane dhe te tjerit i injorojke  dhe as si kishte rrespekt ndaj te tjerve dhe me ne fund ky eshrt rezulltati iken te gjith antaret Merzitur 

Kushtrim mos ja fut kot dhe mos luaj rolin e dhelpres se e di shume mire ti se qysh u boshatis forumi kur ata mahmutovicet mesyne nga mengjesi ne darke duke larguar cdo anetar...
Ndaj me mire qepe gojen e mos fol se sa te shesesh perralla...
C'u bene mahmutovicet, shkuan te investojne ne Serbi?

Dhe meqe ra fjala per "mahmutovicet", a e dini se kush e sterviste ushtrine serbe???
-IRAKU!!!
Jo Rusia, por Iraku...

Mund ta vertetoni nga avionet luftarake serbe qe kane mbetur ne Irak prej shekullit te kaluar...

Pika qe s'ju bie o mahmutovice!

Iraku sterviste ushtrine serbe!
Arabia investon ne Serbi!
Turqia ndalon gjuhen Shqipe!

Sa shqiptare i besojne islamit mo?!

0%

E more vesh rezultatin???


o Luan  me ke befasua me ket postim une metvrtet nuk edi se si iken antaret nga forumi sepse nuk merem  me dredhinat si ti sepse ty te kan hy ne koken tone ISLAMI DHE  TE PENGON shum ty dhe ANNES dhe une mendoj se  pikrisht  ti  dhe ANNA i keni perqa antaret dhe sot jeni met ti  ANNA  ne forum omline


Jo mo, s'po me pengon mua islami!

Ta thashe edhe njehere me siper:
Ai Iraku i islamit sterviste ushtrine serbe qe masakroi c'njerezisht ne Kosove...
Ajo Arabia e islamit investon ne Serbine qe masakroi c'njerezisht ne Kosove...
Ajo Turqia e islamit ndaloi gjuhen SHQIPE per 6 milione shqiptare qe jetojne ne Turqi...

Dhe ju besimtaret e islamit e shkretuat forumin...

Kryesorja:
Shqiperia behet STAN, c'te keqe ka islami mo!


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 28 May 2014 - 17:05
hahahaha  eh more Luan po shifet nuk mer vesh ti asgje  ne ISLAM sepse  kurr e kurr ky forum nuk ishte te shkatrua per shak antarve Musliman por esht e kundura shefja e forumit ti dhe disa te tjert jan fajtor per  largimin e antarve nga ky forum sepse ju keni gjuka te gjitha ata antar si nuk jan pajtua me mendimin e juve po ti ANNA publikisht pendohuni dhe kerkoni fajle te gjith atyre antarve si ikini ofendua e ndoshta ata do te kthehen prap ne ket forumHotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Thoni dicka

prej Fri 30 May 2014 - 1:07
Uroj që forumi të ekzistojë dhe të frymoj pak më lirshëm,sepse me këto kritika të kesi lloi që po shof nuk shpie në mbarëvajtjen dhe ekzistimin  e këtij forumi.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sat 31 May 2014 - 11:49
Një rrugë e pashkelur është më tërheqëse, por një rrugë e shkelur më parë është më e sigurt.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thoni dicka

prej Sat 31 May 2014 - 14:07
''Nuk e di me cfare do te zhvillohet Lufta e Trete Botetore, por Lufta e Katert do te zhvillohet me gure dhe shkopinj''

| Albert Einstein |Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Sat 31 May 2014 - 17:07
lufta nuk do te ket sepse ne ter globin besimtaret Musliman i luten Zotit per paqe dhe Paqe do te tek sa do ket besimtar MuslimanAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 1 Jun 2014 - 22:31
-Njerzit fillojne te gjykojne,kur nuk marrin nga ty ate qe kerkojne.!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Mon 2 Jun 2014 - 20:31
Kushtrimi4 shkruajti:lufta nuk do te ket sepse    ne ter globin besimtaret Musliman i luten Zotit per paqe dhe Paqe do te tek sa do ket besimtar Musliman

https://engjujtshqipetare.forumotion.com/t41811-imami-permbytjet-ne-serbi-ndeshkim-i-allahut-me-keq-u-befte

Bukur i luten Zotit per paqe keta besimtaret mysliman...  Thoni dicka - Faqe 6 2178555173 


"...me keq u befte..."

Qe Serbia te behet me keq se c'eshte, do te thote qe jo vetem te niste masakren qe filloi kunder shqiptareve po edhe ta mbaronte ate masakren kunder shqiptareve...

I paskeni trrute me bollek per kosh te plehrave!...  grrrr


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Mon 2 Jun 2014 - 22:48
Message reputation : 0% (1 vote)
ti o Luan po shifet je Ateist dhe une nuk dua te merem me ty une do ti lutem krijusit tim per te gjth shiptaret po dhe per ter njerzimit SA TEKET MUSLIMAN si i falin 5, vakte namaz dhe i luten Zotit per paqe do te ket paqe sepse Zoti diten e gjukimit do te gjukon ter krijesat e veta inshalla te gjith Muslimanet jan per gjenet dhe njerzit si kan besua ne nje ZOTLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Tue 3 Jun 2014 - 17:50
Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria.

Ashtu si njeriu nuk e ha njeriun, ashtu edhe derri nuk e ha derrin...

Kush nuk e ha derrin?...  Thoni dicka - Faqe 6 2178555173 


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 3 Jun 2014 - 21:14
Message reputation : 0% (1 vote)
po qka din ti ore Ateist qka esht feja ty teka mar djalli ne rrallat e veta i mjeri ti po me mire eki te pendohesh para Zotit te Madrishum Merzitur Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Tue 3 Jun 2014 - 22:31
I njeri mençër është aq i mençër, sa shef punët e veta...!

[ Lec Burgaj ]
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 0:07
Vetem me te fortet e perballojne vetmine ..,te tjeret e mbushin me kedo ...


Thoni dicka - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 0:49
Mroma
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 14:41
Message reputation : 0% (1 vote)
Princesha shkruajti:I njeri mençër është aq i mençër, sa shef punët e veta...!

[ Lec Burgaj ]


mendje madhsia esht nje smundje sidomos te princeshate vet qujutr princesha grrrr Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 16:16
Sidomos mendjemadhesia islame qe thote se vetem ata i besojne Zotit...  Thoni dicka - Faqe 6 2178555173 

Sa te semure qe jane...  grrrr


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 16:21
Kushtrimi4 shkruajti:po qka din ti ore   Ateist qka esht feja ty teka mar  djalli ne rrallat e veta i mjeri ti po me mire eki te pendohesh para Zotit te Madrishum Merzitur 

Ateist je ti e kush te ka bere ty, more vesh?

Te ta them ndryshe, une nuk jam bajge turke...

S'e dija qe te krishteret qenkan ateist!...

S'e dija qe budistet qenkan ateist!...

S'e dija qe shqiptaret qenkan ateist!...

Shyqyr nuk jam bajge turke te pakten si puna jote...


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 17:07
njeriju i pa fe esht i barabaret me djallin e mallkuar dhe nuk ja vlen te postoj me ksi bajatatLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 17:15
Mire qe jam ortodoks serb une, se mysliman turk eshte djalli...  Thoni dicka - Faqe 6 2178555173  Thoni dicka - Faqe 6 2178555173  Thoni dicka - Faqe 6 2178555173


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 21:40
Message reputation : 0% (1 vote)
ti je jo besimtar dhe fanatikAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Wed 4 Jun 2014 - 23:08
Eshte me mire te heshtesh duke lene qe njerezit te mendojne se je budalla sesa te flasesh e t’u heqesh te gjitha dyshimet.


Thoni dicka - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Fri 6 Jun 2014 - 18:52
Shikon Francen, thua se francezet e brohorasin me vepra shprehjen "Rrofte Franca"...
Shikon Gjermanine, thua se gjermanet e brohorasin me vepra shprehjen "Rrofte Gjermania"...
Shikon Italine, thua se italianet e brohorasin me vepra shprehjen "Rrofte Italia"...

Shikon Shqiperine, c'te thuash, shqiptaret e brohorasin me vepra shprehjen "Ne djall Shqiperia"...

Qe t'ju behet koqja ne gryke t'ju behet, i-d-i-o-t-a-t e m-u-t-i-t!!!


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thoni dicka

prej Sat 7 Jun 2014 - 0:29
Pershendetje.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sat 7 Jun 2014 - 22:57
Çudi!
Miqësitë mbaruan miqësisht,
Të dashurit u ndanë mençurisht,
Shpirtërat ngordhën,pavarësisht.

 
Rudina Xhunga
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Sun 8 Jun 2014 - 14:00
e Zoja shpis tash esht shum komode ne forumAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sun 8 Jun 2014 - 18:50
Mbi te gjitha, mos e genje vetveten. Njeriu i cili genjen veten dhe degjon genjeshtren e tij vjen ne nje pike qe ai nuk mund te dalloje te verteten brenda, apo rreth tij, dhe keshtu humb gjithe respektin per vete dhe per te tjeret. Dhe duke mos pasur respekt ai pushon se dashuri.


Thoni dicka - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 8 Jun 2014 - 19:34
Princesha shkruajti:Çudi!
Miqësitë mbaruan miqësisht,
Të dashurit u ndanë mençurisht,
Shpirtërat ngordhën,pavarësisht.

 
Rudina Xhunga

Shume prekes ky mendim...

Jam shprehur edhe une shume acaruar me siper, per pergjigjjen kundrejt njerit merzitemi te gjithe...

Shqiptaret nuk vdesin kurre.
Problemi eshte se Shqiptaret nuk "po" vdesin kurre me brez te arte!

Cfare ngjyre mund t'i vendosnim brezit tone?!


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 8 Jun 2014 - 21:25
Durimi i njeriut mbaron atëherë kur e kupton që injoranca e tjetrit nuk ka asnjehere fund.

| Ismail Kadare |
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 24 Jun 2014 - 0:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Asgjë në jetë nuk është plotësisht e gabuar. Edhe ora e prishur tregon kohën saktë dy herë në ditë. Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 24 Jun 2014 - 12:15
njeriju ban gabime dhe kekon falje por aj si nuk kerkon falje shoqeria e ti largohet nga aj


Edituar për herë të fundit nga Kushtrimi4 në Tue 24 Jun 2014 - 23:31, edituar 3 herë gjithsejJuventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 24 Jun 2014 - 22:11
Nuk do ta perdor kurr ne jeten time dike per te harruar ty.


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Thoni dicka - Faqe 6 5l3r52
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Thoni dicka

prej Tue 24 Jun 2014 - 22:37
Shqiptari flet hapur...  Very Happy


Thoni dicka - Faqe 6 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 24 Jun 2014 - 23:33
Kushtrimi4 shkruajti:njeriju ban gabime dhe por aj si nuk kerkon falje shoqeria e ti largohet nga ajTironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 25 Jun 2014 - 0:28
Ja dhe statusi per ne BE.
Shqipria ne rrugen e duhur URIME ALBANIA.
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Thoni dicka

prej Wed 25 Jun 2014 - 2:22
Per ta ndryshuar fatin...duhet mjeshtri e madhe...Jo rruge tjeter


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Thoni dicka - Faqe 6 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Thoni dicka - Faqe 6 674939

CARPE-DIEM!
Thoni dicka - Faqe 6 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Wed 25 Jun 2014 - 21:18
"Nuk kam ndërmend t'i vë limite vetes, sepse njerëzit nuk mund të pranojnë që unë di të bëj diçka ndryshe...!"
Sponsored content

default Re: Thoni dicka

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi