Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si i rikthejnë në ‘jetë’ aktorët?!

prej Sun 6 Apr 2014 - 13:37
Si i rikthejnë në ‘jetë’ aktorët?!  Deleted-scenes-and-a-body-double-in-bandages-were-used-to-hide-peter-sellers-death-in-1982s-the-trail-of-the-pink-panther
Vdekjet e papritura të aktorëve hollivudian, kanë detyruar industritë amerikane të përdorin efekte speciale në mënyrë që të rikrijojnë performancat e aktorëve.

Flmat : “Fast and Fourious 7" dhe "The Hunger Games”, “Mockingjay Part 2" do të kenë efekte speciale, në mënyrë që të rikrijojnë performancat e aktorëve.
Si i rikthejnë në ‘jetë’ aktorët?!  Hoffman-hunger-games
Laurence Olivier ishte i vdekur prej 15 vjetësh kur u paraqit në filmin e vitit 2004 "Sky Captain and the World of Tomorrow."
Si i rikthejnë në ‘jetë’ aktorët?!  Sky-captain-and-the-world-of-tomorrow-png-528-poster
Fshirja e skenave dhe trupi me fasha, ishin përdorur për të fshehur vdekjen e Peter Seller në filmin e vitit 1982, "The Trail of the Pink Panther."

"Gladiator" i vitit 2000, i përfundoi skenat e Oliver reed duke rishkruar skenarin dhe duke përdorur CGI

/Shekulli Online/S.H./


Si i rikthejnë në ‘jetë’ aktorët?!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi