Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pershendetje me kenge!

prej Fri 19 Jul 2013 - 22:47
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :Juve online te gjitheve!


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Fri 2 May 2014 - 1:18


Me pelqen armiqesia me butonin Replay, kur diskutojme per perla te tilla! Pershendetje me kenge! - Faqe 4 1031452950 

Naten e mire me mendime te bukura.  [smile_1] 


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sun 18 May 2014 - 23:10
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 31 May 2014 - 22:52
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sun 1 Jun 2014 - 18:44
Message reputation : 0% (1 vote)Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sun 1 Jun 2014 - 23:56
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Mon 2 Jun 2014 - 15:38Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Thu 9 Oct 2014 - 23:09
Vendosa të dua veten mbi gjithçka tjetër, dhe të jem protagonistja e historisë sime. Zgjodha të shkruaj me "Unë" tregimin tim. Vendosa të jetoj jetën time, për shkak se jeta është brenda meje, unë jam gjallë, marr frymë, ajri rrëshket mbi mua..., sepse mbi të gjitha, këto janë momente që më takojnë mua, kalojnë përmes meje dhe nuk kthehen më kurrë...

R. FresePershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Thu 9 Oct 2014 - 23:11
Brun...

rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Pershendetje me nje kenge

prej Fri 12 Jun 2015 - 20:16
Clayde ft faydee who
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Fri 12 Jun 2015 - 22:00


Si mund ta qetesojme shpirtin tone, kur perreth gjithcka shenjon nota deshperuese gjer ne tragjizem?!
Duke degjuar muzike te tille...mm, e mrekullueshmja gjer ne sublime! [smile_1]
Ushqeni shpirtin forumista! Very Happy


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Tue 23 Jun 2015 - 22:59
Shenjon
Gjer
Tragjizem

Kujt gjuhe i perkasin keto fjale admin?

Ndricona!

Tema
https://www.youtube.com/watch?v=J48sJ8FqQ8o
aurela
aurela
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 85
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne kotec me qenin
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/04/2012

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 4 Jul 2015 - 10:46
adelina berisha jo ma
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sun 5 Jul 2015 - 0:02
Albo shkruajti:Shenjon
Gjer
Tragjizem

Kujt gjuhe i perkasin keto fjale admin?

Ndricona!

Tema
https://www.youtube.com/watch?v=J48sJ8FqQ8o

Sthua shyqyr qe mbas kaq vitesh (me shume se gjysma e moshes qe kam kyyyy ) ne Greqi ku flas ,lexoj ,shkruaj vetem Greqisht..dhe kur e vetmja menyre per te lexuar ,shkruar ndoshta edhe folur Shqip esht ky forum,pak edhe fb... Une prap shkruaj edhe flas shkelqyeshem ne krahasim me te tjere qe edhe pse jetojne ne Shqiperi ata shkruajne si analfabete....!!!! :sad26:

TEMA
Ndersa udhetoja me tim vella dje, qelloi te degjoja kete kenge (nga moria gati e pafund e listes), ne nderkohen qe i nderroja e nderroja, si per t'i nxjerre fundin...
Qesha dje. Qeshem te dy...
M'u kujtua koha kur muziken e degjonim me kaseta. Une e dija refrenin çuditerisht, dhe pse kish vite qe s'e degjoja; ishte memorizuar vetiu...
Tani, nuk e solla per te treguar shijet muzikore kyyyy ; e ndava me ju ndjesine qe te jep ridegjimi pas kohesh dhe diskutimi qe lind aty per aty (me tim vella sakaq) - kush e kendon? cfare titulli ka? te kujtohet ...?!
"... Te stacioni ku do zbresesh,
Do t'kujtosh se jam me ty.
Do te gjesh aty shume njerez,
Por s'do gjesh vec syte e mi.
Me s'i kthej une hapat prapa.
Ti ke ikur pergjithnji.
Sa here qe t'me marre malli,
Tek stacioni do te vi...".


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sun 5 Jul 2015 - 22:41
C'krahasim?

Analfabetet e Shqiperise.

Na fal qe ju besdisa per shpjegimin.

Se dija qe do beje te tille krahasime.

Ndjese!

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Mon 6 Jul 2015 - 0:11
Nuk eshte ofendim kur flitet e verteta!
Fundja nuk fola per ju personalisht qe u preket kaq!Naten e mire forum_ista!!!


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Mon 6 Jul 2015 - 15:41
C'ne u preka une??

C'lidhje te kem une me shqipen letrare?

Perpiqu te mos krahasohesh me ata qe shkruajne shqipen copa copa o admin(e te vetengushellohesh).
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Tema


Valle dyshe grash

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Mon 6 Jul 2015 - 21:20
E thash per te bere krahasimin ju meqe me njihni si nxenese e shkolles se nates!
I lendojme njerezit, ndoshta krejt padashje; i lendojme dhe ndjejme hidhesine qe buron prej saj... Ky eshte cmimi qe duhet paguar.
Po falja, s'ka vlere falja valle?!


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Thu 16 Jul 2015 - 22:56
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 18 Jul 2015 - 13:41


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 18 Jul 2015 - 13:57
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Mon 20 Jul 2015 - 21:25


Dhe koha iken e ti kupton se nuk je me femije...


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Tue 21 Jul 2015 - 16:20
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Fri 24 Jul 2015 - 22:13


Muzike e mire per ata qe e shijojne muziken...


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Fri 24 Jul 2015 - 22:22
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 25 Jul 2015 - 19:02
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 25 Jul 2015 - 22:50
Message reputation : 100% (1 vote)


...dhe koha shkon e ecja jote po shndërrohet në hap tundues femëror, por për mua mbetesh vogëlushja që kërkonte sigurinë në dorën time. Pershendetje me kenge! - Faqe 4 1031452950 -ime
Duhen prishur herë pas here pushimet kur sheh ''rosakun e shëmtuar'' tek shndërrohet në Mjellmë të Mrekullueshme.
Ah...!
Vitet shkojnë dhe ata largohen nga ne.
Sepse vajzat janë gjithmonë SPECIALE...


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 25 Jul 2015 - 23:08Titulli: I mërzitur si ferr.


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sun 26 Jul 2015 - 21:59


E bukur!
Shume... e bukur!
Jashtezakonisht ... e bukur!
Tmerresisht ... e bukur!
Dreqesisht ... e bukur!
Keto sa me siper persa i takon kenges! Ndersa, per ju forumista, urimi vjen me shumefishat e ketyre sa thashe shtuar edhe deshiren e mire qe:
Mbremja juaj te jete magjike! Very Happy


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sun 26 Jul 2015 - 23:01
Permbahu admin me kete shijen ''tmerresisht e bukur,dreqesisht e bukur scratch scratch scratch


Admin!
Pershendetje  per ty e  dite te mira verore.


Mi -Sol-Si-Re-Fa
Fa -La-Do-Mi


Admin!
Tempull i larte per tu fal ne emer te notave kyyyy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Wed 29 Jul 2015 - 23:43
Shije hesapi! kyyyy
U cudita pak fillimisht me kete pershendetjen dhe pe kerkoja kujt admin i drejtohej se thash ska mundesi ,se ka me mua!!!   www  
Meqe eshte dicka qe spara e beni,te pershendesni dike personalisht e sidomos mua,aq me teper duke rene ne kundershtim me veten dhe fjalet tuaja te cilat kishit shkruar ne lidhje me temen pak kohe me pare...   kyk  ... ju flm!!!

Vecse po beheni shume i sjellshem kohet e fundit e po me frikesoni!!! Pershendetje me kenge! - Faqe 4 723485774 Pershendetje me kenge! - Faqe 4 2178555173
Deti, dielli, rera, ushqimi i mire, muzika, dhe jo me pak e rendesishme, por kryefjala e pushimit, njerezit me te cilet ndan kete kohe, jane ilac i duhur per te lene pas boten mbare...
Darken time, e shoqerova me kete kenge, dhe jehonen e saj ne mendje.
Per te gjithe ju qe jeni me pushime... Very Happy


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Wed 29 Jul 2015 - 23:51
Te urosh eshte njerezore [smile_1]
Frike??

Fli ne krahun e djathte pa frike,sepse se rendon zemren cyc  Evil or Very Mad

Per muzike s'ia than hic,por hajt se sikur ia than ne ndonje gje tjeter ti stern stern


Tema!!

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 1 Aug 2015 - 13:51
Nuk e kisha per urimin sa per pershendetjen qe me keni bere! Po te shikoni pak me siper postimet tuaja do kujtoheni se cfare keni shkruar ne lidhje me PERSHENDETJET!!!
Mos u tutni,sdo ndodh me ju,kam alergji!! Pershendetje me kenge! - Faqe 4 2178555173  Pershendetje me kenge! - Faqe 4 2178555173
Ndoshta!! Mendimi juaj gjithsesi,po se ckam pershtypjen se ju ka marr malli per kohet e vjetra kur grryceshim si macja me miun!  kyyyy
Po ju vij pas valles edhe une! grrrr
Ofendimet ne menyre indirekte nga ju,thuajse si lexoj fare... kkkkkkkkkkkkkkk


"... Kurre nuk kam mashtruar ndonje. I kam lene njerezit ta mashtrojne vete vetveten.
Ata nuk jane shqetesuar te kuptojne se kush dhe cfare kam qene une. Ne vend te kesaj, ata sajonin nje karakter per mua. Nuk do te debatoja me ata. Sigurisht qe ata dashuronin dike qe une nuk isha...".
M. Monroe
Ardhte i mbare dhe i gezuar Gushti per ju miq!  [smile_1]   Ah, eshte dhe muaji i Luaneve, e?! Very Happy


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 1 Aug 2015 - 18:33
AnGeLiC shkruajti:Nuk e kisha per urimin sa per pershendetjen qe me keni bere! Po te shikoni pak me siper postimet tuaja do kujtoheni se cfare keni shkruar ne lidhje me PERSHENDETJET!!!
Mos u tutni,sdo ndodh me ju,kam alergji!! Pershendetje me kenge! - Faqe 4 2178555173  Pershendetje me kenge! - Faqe 4 2178555173
Ndoshta!! Mendimi juaj gjithsesi,po se ckam pershtypjen se ju ka marr malli per kohet e vjetra kur grryceshim si macja me miun!  kyyyy
Po ju vij pas valles edhe une! grrrr
Ofendimet ne menyre indirekte nga ju,thuajse si lexoj fare... kkkkkkkkkkkkkkk


"... Kurre nuk kam mashtruar ndonje. I kam lene njerezit ta mashtrojne vete vetveten.
Ata nuk jane shqetesuar te kuptojne se kush dhe cfare kam qene une. Ne vend te kesaj, ata sajonin nje karakter per mua. Nuk do te debatoja me ata. Sigurisht qe ata dashuronin dike qe une nuk isha...".
M. Monroe
Ardhte i mbare dhe i gezuar Gushti per ju miq!  [smile_1]   Ah, eshte dhe muaji i Luaneve, e?! Very Happy
Ku pe ofendime ti,apo lexon e formulon c'do ti.
Gjithsesi je e lire te mendosh c'te duash kyyyy

C'ne nostalgji?

Tek nostalgjite momente me vinin e baned grrrr

https://www.youtube.com/watch?v=8bN0_oTs2y0

Tema!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Tue 4 Aug 2015 - 23:32
Epo thame e shkolles se nates une por jo aq tru thare se cke menduar! kyyyy
Ta bejme prove po deshe te cmallesh se nje klik e kam, slodhem shume grrrrSe iken e vjen heshtja,
kurse ti as iken e as vjen:
veç rrin me msue mallin
per kohen qe s'ishim,
por duhet te kishim kene!
_Elona Çuliq

Eh eh....


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Wed 5 Aug 2015 - 13:33
Po te pershendes pakez me stilin aristokrat te Rieut e pse s'merr vesh ti me universitet kyyyy nate grrrrJo banned  se me gozhdon. Merzitur Merzitur cyc
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Wed 5 Aug 2015 - 22:08
Po cfare ti marresh vesh kesaj aman,ja fut nje tralalje kjo ne terezi e ka lol... kyyyy
¤Komplimentet¤  ne maje te gjuhes si gjithnje!! kkk
Gjithsesi persa i perket muzikes seriozisht (se u rrit cupkelinka tash sssss  ) tinguj relaksues mbas nje dite te lodhshme! Thnx!
Per bese kan filluar te me mungojne ironite dhe zenkat,po me dilni nga qejfi kshu!!! Pershendetje me kenge! - Faqe 4 2178555173Ne kemi kohë që nuk flasim,
Por s'jemi ndarë përgjithmonë.
Ne që të dy kërkojmë çastin,
Që të harrojmë zënkën tonë.
Ky zemërim prej fëmije,
Nuk më lë një çast të qetë.
Nga malli i madh i dashurisë,
Ti lozonjare më vjen vetë.
Kur zemërohesh ti me mua,
Edhe më shumë unë të dua.
Se dhe më tepër nga shikimi,
Të paska hije zemërimi!
A. Pushkin


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Wed 5 Aug 2015 - 22:49
Do zenka?? Pershendetje me kenge! - Faqe 4 3322515229 Pershendetje me kenge! - Faqe 4 3322515229 Laughing

Kam heq dore Bum

Komplimentet per ty do ti bej ne prani(sy per sy) te vertetosh qe jam xhentil Pershendetje me kenge! - Faqe 4 2418223242


Pershendetje
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Fri 7 Aug 2015 - 22:03
Epo kush zihet duhet me shume !  yll  kyyyy

Po, e shoh sa ke heq  dore dhe pikerisht kesaj po i ruhem! Pershendetje me kenge! - Faqe 4 729602  Pershendetje me kenge! - Faqe 4 770750
Thoni  te ju jap kenaqesine ta vertetoni tet a tet!!! Mad
Kend nga dy personazhet ama sjam e sigurt !?  Pershendetje me kenge! - Faqe 4 4117743265[smile_1]  Magjike!
Vetem miqte e mi, ata qe me njohin them, e dine se sa perzemer e kam kete interpretim...   Very Happy
Ju prsh! [smile_1]


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 8 Aug 2015 - 14:08
kyyyy kyyyy kyyyy grrrr


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje me kenge!

prej Sat 8 Aug 2015 - 21:19
Pa he,ec me thuj e mu te qesh... kkkNdjenjë e pathënë

Më mundon kjo ndjenjë e pathënë,
fjalët ti m’i ktheve në harrim.
Në qiell është hëna, s’i them dot hënë,
s’të flas dot për mjegullën në agim.

Më mundon kjo ndjenjë e pathënë,
në gjoks ti vër çdo fjalë në vend të saj.
Pastaj do të përkund në një djep-këngë,
me hënën flokëve si karficë e bardhë.

Dhe nëse rrugët për në zemër dot s’i gjen,
më thuaj të t’i zgjas gishtërinjtë e mi.
Mbi ta mbështet' kokën, në çast pendë do kthehesh,
brenda meje do të vërtitesh, shpirt!

Më mundon kjo ndjenjë e pathënë,
kur ti je kaq pranë dhe kaq e thjeshtë...
U këput një gjethe nga një pemë,
e verdhë si harresa … ishte vjeshtë!
T. Keko


Pershendetje me kenge! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Pershendetje me kenge!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi