Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kinë, gjyshja do të shesë nipin për të shpëtuar djalin

prej Sun 27 Apr 2014 - 22:47
Kinë, gjyshja do të shesë nipin për të shpëtuar djalin Gjyshja%20kine
Një gjyshe në Kinë ka tentuar të shesë nipin e saj 8-vjeçar në mënyrë që të fitonte para për operacionin e djalit të sëmurë me leucemi. 57-vjeçarja Liu Xiaoying dilte në rrugë me nipin pasi kishte shpenzuar të gjitha kursimet e saj për trajtimin e djalit dhe gjithashtu kishte shpenzuar të gjitha paratë e marra borxh.

Një zëdhënës i policisë tha: “Familja nuk ka më para. Janë të zhytur në borxhe dhe nuk kanë më për të paguar mjekimet e djalit”.

Gjyshja tha për mediat kineze: “Sigurisht që më vjen turp, por unë do e shisja nipin tek një familje e mirë nëse do më vinte një ofertë. Me ato para do të shpëtoja djalin tim”. Tashmë, policia i ka bërë të qartë gjyshes se nëse përpiqet ta shesë sërish, do i hiqet kujdestaria e djalit të vogël.

/Shekulli Online/ G.F./


Kinë, gjyshja do të shesë nipin për të shpëtuar djalin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi