Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
dr.Dugi
dr.Dugi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 117
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.keshillamjeksore.com

343 Si te beni nje file wordi me Pass [Per Fillestar]

prej Tue 29 Apr 2014 - 11:58
Pershendetje !
Secili nga ne mund te ndodh qe kemi ndonje shkrim te cilin kemi deshire ta mbajm sekret, qe mos e zgjas me shume  me pak fjale do ju tregoj se si te vendosni pass ne nje dokument wordi, kuptohet per ata qe nuk e dine:
Hapi 1: pasi te keni hapur wordin ( file ku e keni shkrimin qe deshironi ta mbani sekret).
Hapi 2: klikoni tek logo e office qe e keni siper ne te majt, pastaj kliko Prepare, me pas kliko Encrypt Document,
Hapi 3: pas ketyre hapave do te hapet nje faqe e vogel ku ju duhet te shkruani passin qe doni, kliko ok me pas perserit te njejtin pass dhe njeher, kliko ok. Tashme shkrimi juaj ne word eshte me pass, shpresoj qe te kem qen i qarte, shikoni dhe foton.https://i.servimg.com/u/f81/14/77/87/95/km10.jpg[color=#000000]" width="275" height="33" alt="Natural" />

Keshilla Mjekesore

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi