Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ballë për ballë anakondës gjigante

prej Wed 21 May 2014 - 20:01
Ballë për ballë anakondës gjigante  Gjarpri1
Prezantuesi i emisionit “Monstrat e Lumenjve”, Jeremy Wade, u përball me frikën e tij më të madhe.

Përpara syve ai kishte një anakonda 90- kilogramëshe, teksa xhironte për emisionin e fundit. Prezantuesi britanik, që e realizon emisionin për “Animal Planet”, ishte në lumin Amazona në Brazil, duke kërkuar fajtorin për një seri vrasjesh të njerëzve në këtë zonë.

Dhe duke notuar në ujë, ai u përball me gjarprin, që mendohet se është përgjegjës për të paktën një vrasje të një personi, të cilit iu përdrodh në trup dhe e shtrëngoi deri në vdekje. Ëade, 58 vjeç, thotë se kjo ka qenë frika më e madhe e tij.

/Shekulli Online/ E.L./

River Monsters Jeremy Wade Up-Close Personal... από ReCorp


Ballë për ballë anakondës gjigante  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi