Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Agani: Nga shtatori vajzat do të mund të baritin shaminë

prej Sat 24 May 2014 - 13:18
Agani: Nga shtatori vajzat do të mund të baritin shaminë 3_3217


  • [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Agani: Nga shtatori vajzat do t%C3%AB mund t%C3%AB baritin shamin%c3%ab&url=http://www.gazetaexpress.com/lajme/agani-nga-shtatori-vajzat-do-te-mund-te-baritin-shamine-15876/&via=gazetaexpress]1[/url]

  • 127
GAZETAEXPRESS E shtune, 24 Maj 2014 11:15
Kryetari i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani, ka premtuar se nga shtatori nuk do të ketë shkelje të lirive dhe të drejtave të asnjë individi në vend, duke iu referuar vajzave që bartin shami, pasi që sipas tij, kjo punë ka marrë fund dhe se tashmë ekziston marrëveshja politike e nënshkruar me kryetarin e PDK-së.
Agani këto deklarata i bëri sot gjatë një takimi me banorët e fshatit Stanoc i Ultë të Vushtrrisë, ku shpalosi objektivat e kësaj partie për katër vjetët e ardhshme.
Ai ka kërkuar nga qytetarët e Vushtrrisë, por edhe të mbarë Kosovës, që në zgjedhjet e 8 qershorit të votojnë njerëzit e drejtë, profesionistë që në vete përmbajnë integritet të lartë moral e etik, duke shtuar se këto vlera janë pjesë e programit të partisë që ai drejton.
Ndërsa, kryetari i PD-së në Vushtrri, që njëherësh është edhe kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës, Abdullah Klinaku, ka potencuar se elektorati në këtë pjesë është i pajtuar që besimi i treguar më parë ndaj këtij subjekti politik të vazhdojë edhe në të ardhmen, pasi që ka bërë me dije se janë të mobilizuar dhe të vendosur për t'i çuar proceset përpara.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Agani: Nga shtatori vajzat do të mund të baritin shaminë

prej Sat 24 May 2014 - 13:19
Legjenda shkruajti:Agani: Nga shtatori vajzat do të mund të baritin shaminë 3_3217

Kryetari i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani, ka premtuar se nga shtatori nuk do të ketë shkelje të lirive dhe të drejtave të asnjë individi në vend, duke iu referuar vajzave që bartin shami, pasi që sipas tij, kjo punë ka marrë fund dhe se tashmë ekziston marrëveshja politike e nënshkruar me kryetarin e PDK-së.
Agani këto deklarata i bëri sot gjatë një takimi me banorët e fshatit Stanoc i Ultë të Vushtrrisë, ku shpalosi objektivat e kësaj partie për katër vjetët e ardhshme.
Ai ka kërkuar nga qytetarët e Vushtrrisë, por edhe të mbarë Kosovës, që në zgjedhjet e 8 qershorit të votojnë njerëzit e drejtë, profesionistë që në vete përmbajnë integritet të lartë moral e etik, duke shtuar se këto vlera janë pjesë e programit të partisë që ai drejton.
Ndërsa, kryetari i PD-së në Vushtrri, që njëherësh është edhe kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës, Abdullah Klinaku, ka potencuar se elektorati në këtë pjesë është i pajtuar që besimi i treguar më parë ndaj këtij subjekti politik të vazhdojë edhe në të ardhmen, pasi që ka bërë me dije se janë të mobilizuar dhe të vendosur për t'i çuar proceset përpara.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Agani: Nga shtatori vajzat do të mund të baritin shaminë

prej Sat 24 May 2014 - 14:56
ky gnjeshtar Agani dhe THaqi po premtojn se gjoja po lejohet bartja e shamive ne shkolla dhe fakultete sa gnjeshtra te mira ama nuk besoj se motart muslimane do besojnSponsored content

default Re: Agani: Nga shtatori vajzat do të mund të baritin shaminë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi