Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default “Kam bërë seks me një fantazmë”

prej Wed 28 May 2014 - 1:09
“Kam bërë seks me një fantazmë” Adrien-Kinky-Blackwell-645x325
“ Kam bërë seks me një fantazmë 250- vjeçare. Ishte më mirë se me një burrë prej mishi e gjaku”- kjo ka qenë dëshmia e çuditshme Kinky Adrien Blackwell. Ajo ka deklaruar se ka kryer marrëdhënie seksuale me një komandant të ushtrisë amerikane tashmë të vdekur.

“Nuk ishte aspak e frikshme, vetëm paksa e çuditshme. Më kujtohet që fillimisht ndjeva praninë e dikujt në shtrat, më pas ndjeva një përqafim të ngrohë dhe pastaj bëmë dashuri”- rrëfen Blackwell.

Ajo është e specializuar në Sexesorcism, dmth studion rastet kur fantazmat arrijnë të bëjnë seks me njerëzit. “ Për shumë njerëz kjo është një përvojë e frikshme dhe unë përpiqem tua largoj këto fantazma. Kurse për mua ishte fantastike.”- tregon Blackwell. “Për shumë kjo është një përvojë e frikshme dhe unë ndihmuar ata të hequr këto prani, por për mua ajo ishte e madhe.”shqiperi24.


“Kam bërë seks me një fantazmë” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: “Kam bërë seks me një fantazmë”

prej Wed 28 May 2014 - 1:12
Mire qe ste ka lene me barre thuj.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi