Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham

prej Wed 28 May 2014 - 1:36
Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham Article-2604818-1D114AC100000578-38_634x426
Ata janë një nga çiftet më të dashur të shoubiz-it dhe teksa kanë parë një ndeshje gjatë fundjavës, afërsia e tyre ishte tepër e dukshme.
Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham CO5vdBf
Davidi, 38 vjeç dhe Viktoria, e cila mbush 40 ditën e enjte, kanë një raport të ngrohtë me katër fëmijët e tyre të mrekullueshëm, Brooklyn, 15 vjeç, Romeo, 11 vjeç, Cruz, 9 vjeç dhe Haper, 2 vjeç.
Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham XjUccdo
Skena që u krijua ishte aq e lezetshme, saqë ishte e pamundur të mos ngjallte admirim, veçanërisht kur Davidi e ngriti Harperin dhe i dha një puthje. Pas kësaj, Victoria i dha një përqafim djalit më të vogël, Cruz.
Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham W4btc4a
Çifti i martuar në vitin 1999 dukej në formë të përkryer me veshje sportive, veçanërisht Victoria e cila i kishte lëshuar flokët mbi një xhaketë lëkure shik.
Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham XYx5ie6Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham Pv2jzLCJa si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham 6Rr4sMsJa si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham YzLctAXJa si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham JHwICOwJa si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham 7BLwQ7NJa si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham TXH5UBDJa si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham ONwwldFJa si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham BMels18Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham NXR2MfK

/Shekulli Online/L.B./


Ja si e shpreh dashurinë për fëmijët çifti Beckham Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi