Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar

prej Fri 30 May 2014 - 23:07
E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar Pla1
Një grua 113 vjeçare është martuar me të dashurin e saj 70 vjeçar pas 6 muajsh pasi u dashuruan në një spital në Kinë.
Nusja Azatihan Sawuti vuri kurorë me Aimti Ahemti në një ceremoni në Bachu County në një provincë të Xinjiang.
E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar Article-0-1E4BB3A700000578-136_634x626
Burri 70 vjeçar thotë se propozimin e parë për martesë nusja nuk e ka pranuar me justifikimin se ishte tepër e vjetër, por më vonë e moshuara ka pranuar.
E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar Article-0-1E4BB3D300000578-42_634x357
“Nuk e kam problem faktin se ajo është më e madhe se unë. Azatian kujdeset për mua. Më jep dhe copën e mishit të vet në vakt”-ka thënë dhëndri 70 vjeçar./mv/oranewsonline/


E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar

prej Sat 31 May 2014 - 1:22
Ha ha sa kam qesh dhonder 70 vjecar.
Mbas 43 vjetesh I ka lind burri kesaj.
Te trashegohet cifti.
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar

prej Sun 1 Jun 2014 - 0:06
Martesë e çuditshme.,..!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Sponsored content

default Re: E moshuara 113 vjeçare martohet me të dashurin e saj 70 vjeçar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi