Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shikoni c'ndodh kur nje grua...rreh nje burre!

prej Tue 3 Jun 2014 - 16:02
kjo video tregon se sa ndryshe reagojne njerezit ne dy raste serioze te dhunes ne familje.Video ne fjale paraqet mes dy aktoreve dhe perdorimin e nje kamere te fshehte sesa ndryshe reagojne shumica kur nje burre sulmon femren por dhe e kunderta.
Dhe nese ne rastin e pare njerezit reagojne e mbrojne femren ,kur rolet ndryshojne shumica nuk nderhyn por perkundrazi ata qeshin.. Video eshte xhiruar ne Londe dhe tregon shqetesimin e dhunes brenda ne familje.Shikoni c'ndodh kur nje grua...rreh nje burre! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi