Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mos i vrisni vajzat!

prej Sat 31 May 2014 - 17:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Mos i vrisni vajzat‬ ... 10375934_10152483248804602_4457592017937031298_n
Ku janë intelektualët dhe peticionet e tyre kur ndodhin krime të tilla. Këto dëmtojnë familjen, e ç'familje... Atë familje ku femra ende quhet mall e pronë dhe me të bëhet ç'të duash. Ku janë protestat në mbrojtje të femrës, të vajzës, të nënave e motrave tona...
Ku janë Pro Familjes, kur nevojiten...

Me pelqen ky sensibilizimi i Top Channel per te denuar publikisht vrasjen e vajzave nga njerezit e dashur.
Fushate qe nevojitet te mbeshtetet nga te gjithe.

mosivrisnivajzat


Mos i vrisni vajzat‬ ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mos i vrisni vajzat‬ ...

prej Tue 3 Jun 2014 - 15:38
Engjujt Shqiptare bashkohet me nismen ‪  mosivrisnivajzat

MBANI DOREN!!!

Mos i vrisni vajzat‬ ... 1383327_1483324798569339_8343488860133111942_n


Mos i vrisni vajzat‬ ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Mos i vrisni vajzat‬ ...

prej Tue 10 Jun 2014 - 19:02
Mos i vrisni vajzat - Mesazh sensibilizues


Sponsored content

default Re: Mos i vrisni vajzat‬ ...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi