Share
Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Pas rekomandimit te KE, si mendoni se do te jete vendimi per Shqiperine?

prej Wed 18 Jun 2014 - 17:32
http://www.top-channel.tv/index.php

Me teper kete teme po e hap per komentim se sa per votim!

Cfare me bene pershtypje eshte cudia qe shumica votojne se vendimi do te jete "pozitiv", une kam votuar "negativ"...

Qysh mund te jete "pozitiv" kur ne Shqiperi nuk ndodhin gjera POZITIVE?!

Vetem serbi, turku dhe greku thone qe Shqiperia eshte mire sepse per ata eshte mire qe Shqiperia te jete keq!

Qysh mund te jete vendimi "pozitiv" pra per hyrjen e Shqiperise ne Bashkimin Europian, mund te me shpjegoje kush?!

Qe Shqiperia te hyje ne Bashkimin Europian duhet te kete pagesen e rroges mujore me te pakten 500$...
Qe Shqiperia te hyje ne Bashkimin Europian duhet te kete 99% te popullsise SHQIPTARE sepse nese hyn ne Bashkimin Europian me afer 3 milione shqiptare, vetem 3 milione te tjere do te jene emigrantet nga Azia e Afrika qe do te thote se ose do te behet Shqiperia "koloni" ose "pershesh"...

Ku ndodhet vendimi "pozitiv" qe Shqiperia te hyje ne Bashkimin Europian, ne ujin me nderprerje apo ne dritat me nderprerje?!

Ndaj me mire te mos tallemi me njeri-tjetrin!

Te behet Shqiperia si Zvicra e si Norvegjia dhe pastaj nuk i lutim por na lutin...

Dhe me kryesorja qe e permbledh edhe shpjegimin me siper:
-Ne Bashkimin Europian nuk hyn "Albania" por hyn "Made in Albania".

Cfare prodhon Shqiperia?!


Pas rekomandimit te KE, si mendoni se do te jete vendimi per Shqiperine? 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi